فوریه 2, 2021 By haminp 0

دونگ گو ، دژئون ، تبلیغات گسترده “پروژه کار دفاع منطقه ای”

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دونگ گو ، دژئون (دفتر دونگ گو گو هوانگ این هو) 41 شرکت کننده را در “پروژه کار منطقه ای دفاع 2021” انتخاب کرد تا از شیوع بیماریهای عفونی مانند کرونا 19 جلوگیری کند و از طریق عملکرد جامعه محلی از اشتغال و معیشت حمایت کند. برنامه های کاری و 1 فوریه از این پس ما آن را به طور جدی تبلیغ خواهیم کرد.

این پروژه برای تأمین مشاغل ساکنین مبتلا به کرونا 19 ، کمک به ایجاد ثبات در زندگی آنها و آمادگی برای دوره های استقلال و همچنین تقویت قرنطینه برای مراکز اداری مراقبت های اجتماعی دونگ گو و دفاتر منطقه ای که جمعیت زیادی دارند ، طراحی شده است. 41 شرکت کننده با بکارگیری کامل معیارهای انتخاب از جمله دوره ، ضرر و غیاب یا تعطیلی یک کسب و کار به عنوان شرکت کننده انتخاب شدند.

41 نفر انتخاب شده پس از اتمام آموزش قبل از ایمنی قبل از استقرار در 16 مرکز اداری مراقبت های اجتماعی (32) و دفاتر بخش (9) توزیع می شوند و وظیفه اندازه گیری دمای بدن بازدید کنندگان ، مدیریت لیست بازدید کنندگان و قرارگیری در زیر را دارند. قرنطینه ساختمان اداری. انتظار می رود وی حداکثر 4 ماه در محل کار از اردیبهشت تا اردیبهشت ارتقا یابد.

در همین حال ، هوانگ یینگ هو ، نماینده دونگگو گفت: “این پروژه برای کسانی که در تأمین معیشت خود مانند بیکاری ، مرخصی و تعطیلی مشاغل به دلیل کرونا 19 مشکل دارند ، یک مزیت اقتصادی موقت خواهد بود و تأثیر مثبتی در بهبودی خواهد داشت اقتصاد محلی. “

[ad_2]