فوریه 6, 2021 By haminp 0

دونگ گو ، دژئون ، “بازار سنتی سولمائوم بازار هانمائوم” افتتاح شد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] قبل از توضیحات ، Daejeon Dong-gu (شهردار Gu Hwang In-ho) پنجمین “بازار سنتی Hanolium Seolmaeum Market” را در دفتر Dong-gu Office Plaza افتتاح کرد.

بازار هانمائوم به روشی طراحی شده است که کارمندان دونگ گو که می خواهند محصولات سنتی بازار را خریداری کنند ، بدون نیاز به مراجعه حضوری به بازار سنتی ، آنها را با هم سفارش داده و به دفتر دپارتمان تحویل می دهند.

گو یک رویداد خرید غیر حضوری را برای کمک به کانال های فروش و احیای اقتصاد محلی برای بازرگانان در بازارهای سنتی که از کرونا 19 طولانی مدت رنج می برند ، ترتیب داد و با مشارکت داوطلبانه مقامات دولتی برگزار شد.

در این روز ، بازار با منطقه فعال سازی بازار مرکزی (رئیس هوانگ-بزودی پارک) ، بازار Shindo Komjirak (رئیس Baek Ho-jin) و Yongun Market (رئیس چو Joong-gon) حضور داشت. محصولات سنتی بازار به ارزش حدود 5.3 میلیون وون فروخته شد.

شهردار دونگ گو ، هوانگ یینگ هو گفت ، “از آنجا که تعداد بازدید کنندگان از بازار سنتی به دلیل گسترش کرونا 19 کاهش یافته است ، تعداد بازدید کنندگان از بازار سنتی به طور قابل توجهی کاهش یافته و بازرگانان با مشکل روبرو هستند” خود را با موفقیت در دوران خرید تثبیت کنید.

در همین حال ، دونگ-گو برای تشویق خرید محصولات سنتی بازار و پشتیبانی از کانال های فروش ، برای اولین بار از ماه مه سال گذشته باند Naver را در کشور افتتاح و راه اندازی کرد.

[ad_2]