ژانویه 27, 2021 By haminp 0

دونگ گو ، داژئون ، یک نمایشگاه عکس در جوایز محتوای گردشگری دونگ گو 2020 برگزار کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Dong-gu (شهردار گو هوانگ این هو) در تاریخ 27th از برگزاری نمایشگاه عکس “Dong-gu Tourism Content Awards 2020” خبر داد.

نمایشگاه عکس را می توان در طبقه اول دفتر دونگ گو از 28 تا 9 ماه آینده مشاهده کرد … از 10 تا 28 ماه آینده در سالن مسافرتی واقع در دونگ گو خاورمیانه.

برای استفاده از آن برای ارتقا tourism گردشگری با القا visits بازدید از دونگ-گو و ارائه محتوای عالی ، گو مسابقه ای برای محتوای توریستی در زمینه عکاسی توریستی و UCC برگزار کرد و این نمایشگاه 18 اثر برنده در زمینه عکاسی را به نمایش می گذارد.

این آثار برنده جایزه شامل عکسهایی از 8 مکان دیدنی و جذاب Dong-gu ، جشنواره های داخلی و اماکن پنهان است و برندگان به طور مستقیم به Dong-gu سفر می کنند و لحظاتی را لحظه به لحظه ثبت می کنند.

گو انتظار دارد که نمایشگاه عکس فرصتی برای معرفی دونگ گو به شهروندانی باشد که به دلیل فاصله اجتماعی با کرونا 19 نمی توانند آزادانه سفر کنند و همچنین به گردشگرانی از سراسر کشور که از سالن مسافرتی Daejeon دیدن می کنند.

شهردار دونگ گو ، هوانگ این هو گفت: “من امیدوارم که این نمایشگاه فرصتی برای شهروندان خسته از دوره طولانی کرونا 19 باشد تا از منابع گردشگری زیبای دونگ گو لذت ببرند ، استراحت کنند و مکان پیدا کنند. برای زندگی دوباره.

در همین حال ، صفحه اصلی آنلاین (https://harmony.kakao.com/cloud/premium/Aujv22q7H2) ، و برندگان در بخش UCC نیز می توانند در کانال رسمی YouTube Dong-gu “Dong-gu U” مشاهده شوند.

[ad_2]