فوریه 3, 2021 By haminp 0

دوره تحویل هانگول در راه دانش آموز دیر وقت مدرک مدرسه ابتدایی را دریافت می کند

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]پروژه کلاس بازدید از تحویل زبان کره ای Andong-si به عنوان یک برنامه آموزش سواد آموزی در مدارس ابتدایی 2021 شناخته شده است.

پروژه حضور زبان کره ای طرحی است برای ارائه آموزش زبان کره ای با اعزام اساتید سواد آموزی به اروپا و میون در آندونگ ، که به دلیل وسعت زیاد ، 2.5 برابر بزرگتر از سئول ، دریافت مزایای آموزشی برای آنها دشوار است. شورای شهرهای رهبران یادگیری مادام العمر Andong با پشتیبانی شهر Andong City ، شرکت منابع آب کره و شعبه Andong و کارخانه تولید برق کره در کره جنوبی ، آن را از سال 2014 مدیریت می کنند و در حال حاضر در 15 مکان در 14 شهر و روستا در Andong اداره می شود شهر

برنامه شناسایی مدارس ابتدایی ، که در مجموع شامل سه سال است ، برای هر کس 18 ساله یا بالاتر که هیچ تحصیلاتی ندارد ، قابل اجرا است و با گذراندن کل 720 ساعت ، دانش آموزان می توانند تحصیلات ابتدایی را بدون گذراندن دوره GED کسب کنند. از مارس تا دسامبر ، این آموزش شامل کلاسهای مختلفی است ، از کلاسهای مقدماتی زبان کره ای گرفته تا برنامه های هنری و موسیقی ، شعر و زنگ های طلایی برای سواد آموزی. سه سال بعد ، شما دیپلم دبستان را به نام Gyeongsangbuk-do دریافت خواهید کرد.

با تعریف برنامه تشخیص آموزش ، تعداد ساعات انجام کامل نسبت به برنامه درسی موجود افزایش می یابد ، که برای افراد مسن ممکن است دشوار باشد. انتظار می رود این فرصتی برای اعتماد به نفس در افراد مسن باشد.

[ad_2]