ژانویه 27, 2021 By haminp 0

دفتر پشتیبانی آموزش و پرورش Daejeon Western با بهبود آموزش مشتری مداری مدرسه ای شاد ایجاد می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دفتر پشتیبانی آموزش غربی داژئون (مرکز آموزش لی هئه یونگ) در تاریخ 27th اعلام کرد که در بودجه امسال در مجموع 37 میلیارد دلار برای گسترش کلاسها و کلاسها و بهبود امکانات مدرسه قدیمی اختصاص داده است.

اگرچه دولتها با استفاده از کرونا -19 تشدید شده اند ، اما این نشان دهنده سیاست خدمات آموزشی داژئون در احیای اقتصاد محلی و ایجاد یک مدرسه شاد است ، و همچنان پروژه های بهبود فضای آموزشی را پس از سال قبل ادامه می دهد.

در این بودجه ، 16.5 میلیارد KRW برای توسعه کلاس و کلاس و 20.5 میلیارد KRW برای بهبود امکانات قدیمی مانند غذاخوری و توالت اختصاص داده شده است. آینده هوشمند “مدرسه” ، که به عنوان بخشی از سیاست کره ای معامله جدید محبوب است.

یونگ سوک او ، مدیر تعمیر و نگهداری امکانات ، خدمات آموزش غربی در دژئون ، گفت: “ما قصد داریم شورای طراحی و نظارت افتخاری بخش خصوصی را ایجاد کنیم تا مدرسه ای متمرکز بر تقاضای دانش آموزان ، معلمان و غیره ایجاد کنیم ، و من می خواهم روی طراحی رنگ و تجارت توالت زیبا که پروژه های تخصصی دفتر آموزش غرب هستند ، تمرکز کنم. من مدرسه ای درست می کنم که می خواهم در آن اقامت داشته باشم. “

[ad_2]