ژانویه 26, 2021 By haminp 0

دفتر استانی کیونگ بوک از پیشنهادی برای عبور از شهر جدید خبر داده است

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]مجمع Yecheon-gun در ارتباط بین Jeomchon و Andong ، با عبور از شهر جدید استان Gyeongbuk ، اصرار دارد ، بنابراین دسترسی به مسیر Seoul Gangnam Suseo-Chungju-Mungyeong با اتصال به راه آهن داخلی سئول Kangnam-Suseo Mungyong تقویت می شود ساعت 10 صبح روز بیست و پنجم. پیشنهاد را اعلام کنید.

وی از طریق این پیشنهاد تأکید کرد که ایجاد ارتباط بین Jeomchon و Andong در راه آهن داخلی Jungbu یک پروژه اساسی برای توسعه منطقه ای است ، از جمله همزیستی و هماهنگی بین مناطق مرکزی و محلی ، توسعه سودآور در منطقه شمالی Gyeongsangbuk-do و ایجاد زیرساخت های راه آهن در داخل دفتر استان.

به طور خاص ، ایجاد یک خط ریلی جدید ، که به عنوان سنگ بنایی برای احیای مجدد شهر جدید دولت استانی Gyeongbuk عمل خواهد کرد ، یک شبکه حمل و نقل ایجاد می کند که منطقه شمالی Gyeongbokgung و منطقه پایتخت را متصل می کند ، که یک پیشرفت بزرگ خواهد بود در دستیابی به توسعه ملی متعادل و همچنین توسعه شمال کیونگ بوک.

در طول روز ، اعضای شورای Yechon-gun اکیداً پیشنهاد کردند: “برای به حداکثر رساندن هم افزایی زیرساخت های جاده ای ، چهارمین برنامه شبکه ملی راه آهن باید منعکس کننده ایجاد یک اتصال ریلی جدید بین Jeomshon و Andong ، با عبور از شهر جدید باشد. دفتر استانی Kyongbuk. “

[ad_2]