ژانویه 18, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش Chunnam ، غلبه بر بحران اقتصادی منطقه ای کرونا 19 ، “تمدید اجرای اولیه

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] دفتر آموزش Chunnam (رئیس آموزش و پرورش کیم جی چول) قصد دارد اجرای اولیه بودجه 2021 را مطابق با سیاست دولت برای مقابله با بحران اقتصادی کرونا گسترش دهد 19.

خدمات آموزش و پرورش استان با احیای اقتصاد محلی ، با اجرای 5821 میلیارد بوی بد (62٪ یا بیشتر از مبلغ هدف) از 938.9 میلیارد بدست آمده برای اجرای زودهنگام در نیمه اول سال جاری ، در غلبه بر بحران پیشگام خواهد بود.

* مبلغ مشروط به اعدام زودرس مشمول 36 فقره مالیات برای هزینه های بزرگ مشاغل (به استثنای هزینه های کارکنان و غیره) است

جزئیات پیاده سازی برای تکمیل خرید هزینه های خرید زمین (به طور آزمایشی Seongseong 2-second و Gaching Tangjeong 2-yu جدید قیمت خرید زمین 22،4 میلیارد وون نامیده می شود) برای تأسیس مدرسه و ساخت مدرسه انجام می شود تشویق زودهنگام ما در نظر داریم اجرای مالی را بر اساس اصل اجرای کامل هزینه های کمک شخصی شخصی و هزینه های خرید دارایی در نیمه اول گسترش دهیم. به طور خاص ، 4936 میلیارد درآمد (بیش از 80٪ بودجه) از 617 میلیارد درآمد کسب شده برای فعالیت مدارس (شامل اهداف پروژه و هزینه های زیست محیطی) در نیمه اول بین مدارس توزیع می شود از سال. علاوه بر این ، از نظر هزینه های ساخت و ساز ، سیستم قرارداد با استفاده فعال از سیستم قرارداد ، مانند کوتاه شدن دوره بررسی قرارداد ، پیشنهاد مناقصه اضطراری ، پیش پرداخت ها ، کوتاه شدن دوره تأیید و گسترش اعتبارات قبل از اعتبار ، تسریع می شود. .

مدیر بودجه ، هوانگ این میونگ گفت: “برای غلبه بر بحران اقتصادی کرونا 19 ، ما عملکرد مالی خود را در نیمه اول امسال به حداکثر می رسانیم. بسیار مهم است که بودجه آموزشی به موقع در زمین بازی مدرسه سرمایه گذاری شود تا از عملکرد صحیح برنامه درسی پشتیبانی کند. “ما تمام تلاش خود را برای بهبود بهره وری مالی از طریق اجرای زودهنگام بودجه در سال جاری انجام خواهیم داد.”

[ad_2]