ژانویه 19, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش Chungnam کلاس های فاصله تعاملی را در زمان واقعی افزایش می دهد!

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] دفتر آموزش چونگنام (سرپرست آموزش و پرورش كیم جی چول) در تاریخ نوزدهم اعلام كرد كه “گروه پشتیبانی از كلاس از راه دور” را كه برای بهبود كیفیت كلاس های تعاملی از راه دور كه ​​ارتباط و بازخورد فعال است

گروه پشتیبانی آموزش از راه دور مستقیماً به مدرسه می رود و شما را در مورد روشهای مختلف آموزش ، از جمله نحوه استفاده از دستگاههای مختلف مورد نیاز برای یادگیری از راه دور تعاملی در زمان واقعی ، به شما اطلاع می دهد. 77 دانش آموز آخر توسط معلمان ممتاز در کلاسهای از راه دور در شهر و منطقه انتخاب شدند.

از ژانویه ، آموزش شخصی بنا به درخواست مدرسه برنامه ریزی و پشتیبانی می شود. بنابراین انتظار می رود که اختلاف کیفیت دروس از راه دور بین مدارس و معلمان کاهش یابد و تفاوت یادگیری ناشی از فعالیتهای غیرحضوری آموزشی با پیشرفت دروس از راه دور تا حدی قابل حل باشد.

در آینده ، دفتر آموزش و پرورش نیروی کار گروه پشتیبانی از کلاس از راه دور را گسترش می دهد و همچنین مطالبی را برای سازماندهی یک برنامه درسی ترکیبی و بورسیه های تعاملی برای کلاس های از راه دور فراهم می کند.

سرپرست کیم جی چول گفت: “ما پشتیبانی خواهیم کرد تا بتوانیم با تقویت توانایی تولید محتوای با کیفیت بالا از کلاس از راه دور از طریق فعالیت های نگهداری گروهی و بهبود توانایی استفاده از دستگاه های ویدئویی ، دروس تعاملی را در زمان واقعی توسعه دهیم. کلاس درس. “

[ad_2]