ژانویه 28, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش چونگنام در مدارسی که معلمان بهداشت استخدام نمی کنند ، خلا gap آموزشی را پر می کند

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] سرویس آموزش Chunnam (سرپرست آموزش و پرورش Kim Ji-cheol) در تاریخ 28th اعلام کرد که 24 معلم نیمه وقت برای پشتیبانی از آموزش بهداشت استخدام کرده است تا شکاف آموزشی در مدارس غیر دبستانی را برطرف کند. معلمان بهداشت منصوب شده اند.

آموزش زنجیره سلامت یکی از وظایف اصلی مرکز پشتیبانی مدارس است که توسط سرویس آموزشی چونگنام تبلیغ می شود. مراکز پشتیبانی مدارس در هر شهر و شهرستان سازمانی هستند که برای ایجاد فرهنگ مدرسه ای ایجاد شده اند که در آن معلمان می توانند روی کلاسها و یادگیری مادام العمر تمرکز کنند و کار مدرسه را کاهش دهند.

در حالی که در مدارس ابتدایی که معلمان بهداشت منصوب نمی شوند و اقدامات پزشکی را برای دانش آموزان بیمار انجام می دهند ، 24 معلم در مراکز پشتیبانی مدارس منطقه ای برای ارائه بهداشت و آموزش جنسی کار می کنند). علاوه بر این ، وی ضمن مدیریت اتاق بهداشت ، دانشجویان نیاز به مراقبت های بهداشتی را از قبل شناسایی می کند و از مشاوره بهداشتی و معاینات بهداشتی دانشجویان پشتیبانی می کند.

سرپرست آموزش و پرورش کیم جی چول گفت: “من انتظار دارم مرکز پشتیبانی مدرسه مشاوره ای منظم با مدرسه برای اطمینان از حق دانش آموزان برای یادگیری ارائه دهد ، بنابراین نابرابری های آموزشی و شکاف های آموزشی را برطرف می کند و به کاهش کار معلمان کمک می کند. وی گفت: لطفاً برای عملکرد برنامه درسی بهداشت بدون مشکل آماده شوید.

[ad_2]