فوریه 3, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش چونگنام با شور و نشاط آموزش توسعه شغلی را در سال 2021 ارتقا می دهد

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] در دوم ، دفتر آموزش Chunnam آموزش های توسعه شغلی را برای سال تحصیلی 2021 آغاز کرد ، که با آموزش مدیر و معاون مدیر برای تقویت ظرفیت آموزش برای ورود به دانشگاه آغاز شد.

در این آموزش مدیر و معاون مدیر ، “طرح ارتقا توسعه آموزشی برای سال 2021” هدایت شد و سخنرانی ویژه ای توسط مدیر Zhu Jun Hoon از دبیرستان دخترانه Mirim در سئول با موضوع “کار از برنامه مدرسه با توجه به تغییر سیستم پذیرش دانشگاه و جهت آموزش شغلی. “

از طریق سخنرانی های ویژه ، طرح پاسخ مدرسه به سازماندهی مجدد سیستم پذیرش دانشگاه ، مانند گسترش منظم ، سازماندهی مجدد SAT و ساده سازی مدارک از نوع مدرسه ، و مدیریت مدرسه در متن کرونا 19 ، روش های کلاس توانایی علمی ، فعالیتهای دانشجویی ، سیستم اعتباری دبیرستان و فرصتهای تحصیل در آینده.

خدمات اطلاع رسانی و آموزشی چونگنام مشاوره و اطلاعات مربوط به پیشرفت شغلی را برای دانش آموزان و والدین فراهم می کند ▲ نمایشگاه های مکرر / منظم ▲ انواع برنامه های شغلی مانند تجربه شغلی مرتبط با دانشگاه ارائه می شود.

علاوه بر این ، به منظور تقویت ظرفیت تک تک مدارس و معلمان برای آموزش پیشرفت شغلی ، ▲ مشاوره (مشاوره) برای آموزش دانشگاه ▲ آموزش و آموزش معلم ▲ توسعه ورودی نوع Chungnam group گروه پشتیبانی آموزش دانشگاه Chungnam (230 دانش آموز) در حال انجام است عمل جراحي.

لی سانگ گیل ، رئیس بخش توسعه شغلی گفت: “دفتر آموزش چونام سال گذشته با ارائه اطلاعات به موقع ، مانند تقویت ظرفیت معلمان برای ادامه تحصیل و گسترش مرکز مشاوره ، پیشرفت چشمگیری داشته است.” امسال ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا به طور فعال با سیستم تغییر پذیرش دانشگاه مقابله کنیم و آموزش پیشرفت شغلی را برای کمک به دانشجویان در طراحی و توسعه رویاهای خود ارائه دهیم. “

[ad_2]