ژانویه 29, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش چونگنام ، دولت این کار را می کند!

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 28th ، دفتر آموزش Chunchonnamdo (سرپرست کیم جی چول) بهترین موارد دولت فعال و کارمندان عالی دولتی را در سال 2020 انتخاب کرد.

این موارد از موارد عالی مدیریت فعال برای اولین بار باعث ارتقا administration مدیریت فعال کارمندان دولت با تقسیم و پخش موارد مدیریت فعال در م institutionsسسات آموزشی در استان و ایجاد فرهنگ سازمانی فعال در امور اداری شد.

خدمات آموزش و پرورش استان اولین پیش غربالگری را در مجموع 67 مورد دریافتی انجام داد و 10 مورد انتخاب شده در مرحله قبل از غربالگری توسط کمیته حمایت از اداره آموزش فعال Chungcheongnam-do بررسی و ارزیابی شد و شش مورد نهایی انتخاب شد موارد به عنوان موارد عالی

بهترین حالت برای مدیریت فعال در سال 2020 ، تحویل دیر هنگام اتوبوس های یکپارچه با یافتن راه حل برای مشکل تأخیر در تحویل از قبل بود »با بخش پشتیبانی مدرسه در خدمات آموزش و پرورش استان.

وسایل نقلیه مدارس مدارس استثنایی باید از نو بازسازی می شدند و مشکلی وجود داشت که امکان فراهم کردن راحتی برای جابجایی دانش آموزان مطابق با شروع کار بعد از آغاز سال مالی وجود نداشت. برای دستیابی به این مهم ، برنامه حمایت از هزینه خرید اتوبوس در سال 2020 از قبل اطلاع داده شد ، بنابراین مدرسه ای که با سرویس افتتاحیه سرو کار داشت افزایش یافت.

علاوه بر این ، △ بخشهای ایمنی “تسهیلات سفر و فرود یک خطه به جلوگیری از ترافیک و حوادث کمک می کنند” △ موسسه آموزش و پرورش “کرونا 19! متنوع سازی یادگیری مشتری مداری متناسب با شرایط غیر حضوری Office دفتر آموزش Buyeo سیستم تخصیص دبیرستان را بهبود بخشید △ سهم مدرسه راهنمایی اینجو در فعالیت های یادگیری پایدار از طریق مدیریت یکپارچه تابلو برق meetings جلسات نادرست و اثربخشی کار دبیرستان سئوسان در دبیرستان از طریق رای گیری الکترونیکی “بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

اداره آموزش و پرورش استان یک برنامه عملیاتی مدیریت فعال را ایجاد کرده است که فرهنگ سازمانی را ارتقا می بخشد و دولت فعال را ارتقا می بخشد و قصد دارد با جمع آوری موارد دریافت شده از این اداره ، فرهنگ مدیریت فعال را با ایجاد و انتشار کتاب مدیریت فعال ، گسترش دهد.

حسابرس یو هی سونگ تأکید کرد ، “همه باید تلاش کنند تا جسورانه روشهای مدیریت تجارت را بهبود بخشند و فرهنگ اداری فعال را در بین کارمندان دولت با مدیریت فعال که همه احساس می کنند گسترش دهند.”

[ad_2]