ژانویه 19, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر Sejong در حال اقدام برای جلوگیری از تاج 19 است

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] اداره آموزش و پرورش ویژه شهرستان خودگردان در Sejong (رئیس Go-jin Choi ، از این پس به عنوان بخش آموزش شهر Sejong نامیده می شود) اقدامات متقابل برای جلوگیری از شیوع بیماری های واگیر در مدارس و آکادمی ها در تعطیلات زمستانی آماده کرده است.

اخیراً دانش آموزان و معلمانی بوده اند که با کرونا 19 در منطقه Sejong تشخیص داده شده اند.

کودکانی که در طول ترم در مدرسه با خیال راحت زندگی کرده اند ، به دلیل تعطیلات زمستانی ، بازدید از آکادمی ، بازدید از خانه دوستان و اجتماعات خانوادگی ، الگوی انتقال را نشان می دهند و نگرانی در مورد آلودگی سریال را افزایش می دهد.

از نوزدهم تا بیست و پنجم ، اداره آموزش و پرورش شهر در Sejong کار کلیه برنامه های پیش دبستانی ، ابتدایی ، متوسطه و متوسطه بعد از مدرسه ، مراقبت ، اردوگاه و غیره را به حالت تعلیق در می آورد یا به تعویق می اندازد.

* 19 کودکستان ، 14 مدرسه ابتدایی ، 7 دبیرستان متوسطه اول ، 9 دبیرستان

با این حال ، اگر والدین می خواهند درآمد مضاعف داشته باشند ، می توان تحت قرنطینه مراقبت های اضطراری ارائه داد.

دفتر آموزش در Sejong و مدرسه از والدین خواستند تا برای جلوگیری از بیرون رفتن غیر ضروری و جلسات فردی در هر خانواده همکاری کنند. به ویژه ، آنها خواستار راهنمایی فعال برای جلوگیری از استفاده دانشجویان از امکانات چند منظوره مانند اتاق کامپیوتر و اتاق کارائوکه شدند.

علاوه بر این ، اگر کودکان علائم تاج 19 مانند تب یا سرفه را نشان دهند ، آنها باید بلافاصله با مرکز بهداشت در Sejong تماس بگیرند (3 8 301-2840 ☎).

در همین راستا ، وزارت آموزش و پرورش شهر سجونگ خواستار تشویق آکادمی های وابسته به بستن خود از طریق همکاری انجمن آکادمی شد و به روسای آکادمی های مستقر در مجاورت مورد تأیید شده توصیه کرد تعطیل ، کلاس های از راه دور و تعطیلات

علاوه بر این ، بازرسی های قرنطینه اضطراری در این هفته انجام می شود ، مانند مدیریت لیست ، فاصله صندلی ها ، تحویل قرنطینه و ضد عفونی و تهویه در آکادمی و مراکز آموزشی واقع در Sejong این هفته.

در صورت تأیید شخص یا تماس نزدیک ، دستور داده شد که بلافاصله به اداره آموزش و پرورش شهرستان در Sejong اطلاع داده شود.

سرپرست چوی گو-جین گفت: “در آخرین تعطیلات زمستانی ، موارد از طریق آکادمی ها و اجتماعات خانوادگی و خانوادگی تأیید شده است.” “امیدوارم که دستورالعمل های قرنطینه ایمنی شخصی خود را نه تنها برای خود بلکه برای همسایگان خود نیز دنبال کنید. “

[ad_2]