فوریه 1, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر سجونگ مربیان روستایی را برای پشتیبانی آموزشی شخصی دانش آموزان چند فرهنگی استخدام می کند

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] اداره آموزش و پرورش ویژه شهر خودگردان در Sejong (رئیس Gojin Choi ، از این پس دفتر آموزش شهر Sejong نامیده می شود) در سال تحصیلی 2021 مربیان روستایی را برای یادگیری شخصی دانش آموزان چند فرهنگی استخدام می کند.

پشتیبانی آموزشی شخصی از دانش آموزان چند فرهنگی طرحی است که مطابق با ویژگی ها و الزامات پشتیبانی دانش آموزان از خانواده های چند فرهنگی با مربیان روستایی مطابقت دارد و دستورالعمل های شخصی کلاس های بعد از مدرسه را به صورت 1: 1 ارائه می دهد.

هدف دستیابی به برابری فرصت های آموزشی با ارائه پشتیبانی در زمینه زبان کره ای ، مهارت های اساسی تحصیلی و مشاوره ، که بر ویژگی ها و رشد دانش آموزان از زمینه های چند فرهنگی متمرکز است.

اداره آموزش و پرورش شهر Sejong حدود 52 مربی روستا را در سه زمینه استخدام می کند: ▲ کره ای (20 دانش آموز) education آموزش ابتدایی (20 دانش آموز) counsel مشاوره روانشناسی (12 دانش آموز).

مدت زمان درخواست از 1 تا 5 فوریه است و اسناد ارائه شده می توانند از طریق پست الکترونیکی ([email protected]) با مراجعه به اطلاعیه / اعلامیه در وب سایت اداره آموزش و پرورش شهر Sejong ارسال شوند ( www .sje.go.kr).

نیروی انسانی پس از گذراندن اسناد و مصاحبه ها از 8 تا 17 فوریه برای هر رشته ، توسط افراد واجد شرایط و بدون دلیل سلب صلاحیت تشکیل خواهد شد.

سایر جزئیات ، مانند شرایط واجد شرایط بودن و برنامه بازرسی را می توان در وب سایت اداره آموزش و پرورش شهر Sejong یافت.

از طرف دیگر ، اداره آموزش و پرورش شهر Sejong به دنبال روش های عملیاتی مختلفی مانند رو در رو و آنلاین است ، به طوری که در صورت تاج تاج هیچ شکافی در پشتیبانی آموزشی شخصی از دانش آموزان چند فرهنگی که نیاز به کمک دارند وجود ندارد. 19 وضعیت.

[ad_2]