فوریه 3, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر سجونگ قبل از تعطیلات سال نو میلادی سرعت بخشیدن به هزینه های ساخت و ساز را افزایش می دهد

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] اداره آموزش و پرورش ویژه شهرستان خودگردان در Sejong (رئیس Go-jin Choi ، از این پس “بخش آموزش شهر Sejong” نامیده می شود) گفت که قبل از تعطیلات سال نو میلادی ، بلافاصله هزینه های مختلف ساخت و ساز با دستور وزارت را انجام می دهد آموزش و پرورش قبل از تعطیلات برای کاهش کمبودهای مالی شرکت های ساختمانی و احیای اقتصاد محلی و تلاش برای جلوگیری از پرداخت معوق کارگران. این در 3 فاش شد.

وزارت آموزش و پرورش شهر سجونگ در حال حاضر هفت پروژه عمرانی از جمله ساخت Naseongyu و Naseongcho را اجرا می کند و پیش بینی می شود هزینه های ساخت 10.1 میلیارد KRW باشد.

بر این اساس ، وزارت آموزش و پرورش شهر Sejong قصد دارد با هدایت فعال شرکت های ساختمانی به سیستم فاکتورهای وجوه تمام شده و هزینه های کار ، فاکتورگیری زودهنگام را تشویق کند و به موقع درخواست هزینه های ساخت را پردازش کرده و دوره پرداخت را کوتاه کند. بنابراین هزینه های پروژه زودتر از تعطیلات سال نو میلادی انجام می شود.

علاوه بر این ، این برنامه قصد دارد بررسی کند که آیا هزینه های پیمانکاری فرعی ، هزینه های مواد و تجهیزات و حقوق کارگران ساختمانی برای ساخت سفارش داده شده به مدت 7 روز از 1 فوریه تا 9 فوریه عقب افتاده است.

با توجه به نتایج بازرسی ، برای سایتهایی که نگرانی در مورد حقوق معوقه دارند ، ما بلافاصله درخواست تعدیل برای تکمیل پرداخت قبل از تعطیلات می کنیم.

یونگ یانگ یونگ گفت: “سرویس آموزش تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که هزینه های ساخت و ساز با استفاده از سیستم پیمانکاری فرعی (خدمات تدارکات عمومی) ، که در آن مقام پیمانکاری م institutionsسسات عمومی مستقیماً حقوق و هزینه های پیمانکاری را پرداخت می کند ، به طور شفاف و منصفانه انجام می شود.” رئیس اداره پشتیبانی اداری. وی گفت: “من تمام تلاش خود را خواهم كرد تا با پرداخت فوری به شركتها و كارگران مبتلا به كرونا 19 راحتي داشته باشم.”

[ad_2]