ژانویه 21, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر سجونگ برای ترم اول سال 2021 مربیان (مربیان) را جذب می کند یک برنامه درسی مشترک از نوع دانشگاه

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] شورای ویژه آموزش و پرورش خودگردان شهری در Sejong (استاد راهنما Go-jin Choi ، از این پس “هیئت مدیره شهر Sejong” نامیده می شود) به طور آشکار مربیان و مدرسان شایسته را برای هدایت برنامه درسی مشترک از نوع دانشگاه برای ترم اول 2021 استخدام می کند سال

برنامه درسی مشترک از نوع دانشگاه یک برنامه درسی است که در آن دانش آموزان با باز کردن دوره های مختلف هسته ای ، درسی مناسب برای حرفه خود در مدرسه خود یا مدرسه نزدیک ایجاد می کنند.

در میان برنامه های درسی منظم سازمان یافته در برنامه درسی در سطح ملی ، شهر آموزش و پرورش در Sejong “یک برنامه درسی مشترک از نوع I دانشگاه (برنامه درسی دوره ابتدایی مشترک) و Ⅲ (تعامل آنلاین تعاملی) به عنوان موضوعات پیشرفته ، کوچک تعداد موضوعات و دروس تخصصی که تحصیل در مدارس دشوار است. روند).

صلاحیت های معلمان دانشگاه نوع I · III به کسانی گفته می شود که گواهی معلم تمام وقت را در موضوع اصلی خود دارند و می توانند در دوره های دانشجویی محور (از جمله معلمان) شرکت کنند. ، استادان دانشگاه و اساتید و محققان در مجتمع تحقیقات ملی).

علاوه بر این ، به عنوان کلاس دانشجویی از نوع پروژه ، برنامه های درسی مشترک از نوع دانشگاه II (کلاس مطالعه حرفه ای اصلی) و حرفه (کلاس آموزش حرفه ای) مانند علوم انسانی ، زبان و ادبیات ، جامعه ، اقتصاد انجام می شود. ، اقتصاد اجتماعی ، طبیعت ، مهندسی ، علوم زندگی ، هنر و ورزش. .

برنامه درسی مشترک پردیس نوع II · V داوطلبان معلمی باید بتوانند در کلاس های آنلاین و آفلاین به عنوان یک معلم فعال ، قادر به شرکت در آموزش های شغلی در یک پروژه ، کارشناسی ارشد یا کارگر ارشد و حرفه ای ، حضور داشته باشند. برای بیش از 3 سال

دوره درخواست برای برنامه درسی پردیس مشترک نوع I و III تا 15 فوریه و برای برنامه درسی پردیس مشترک نوع II و V تا 1 فوریه است.

کارت مربی و برنامه سخنرانی ضمیمه شده در وب سایت اداره آموزش و پرورش شهر سجونگ (www.sje.go.kr) را پر کنید[email protected]) ، می توانید در مهلت مقرر اقدام کنید. مربیانی که از طریق غربالگری اسناد انتخاب می شوند به صورت جداگانه مطلع می شوند.

برای جزئیات دیگر ، مانند برنامه عملیاتی و جزئیات نیمسال اول 2021 ، به سیستم درخواست آنلاین از شهر Sejong (sjecampus.com) مراجعه کنید

سئونگسیک چوی ، رئیس گروه آموزش متوسطه ، گفت: “ما قصد داریم به صورت موازی و بصورت آفلاین آموزش را در ترم اول سال جاری اجرا کنیم تا بتوانیم انعطاف پذیری به وضعیت کرونا 19 پاسخ دهیم.” وی گفت: “ما با دعوت از مدرسان تمام تلاش خود را برای گسترش فرصت های یادگیری دانش آموزان و ارتقا expand سطح كیفیت ها انجام خواهیم داد.”

[ad_2]