ژانویه 28, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر سجونگ ، “آها! جزوه و تولید و توزیع فیلم تبلیغاتی Sejong Care

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] اکنون می توان با یک نگاه سریع اطلاعات را در مورد محل نگهداری و مراقبت از کودکان ما در دوره ابتدایی یافت.

[تولیدوتوزیعجزواتوفیلمهایتبلیغاتیبرای”SejongCare”[Продуцирайтеиразпространявайтелистовкиирекламнивидеоклиповеза„SejongCare“

– AHA! جزوه و فیلم تبلیغاتی Sejong Care برای ارائه خدمات والدین شخصی به بچه های کلاس اول و اول در مدارس ابتدایی ، با ارائه اطلاعات مربوط به موسسات مراقبت در ساختمان ، ایجاد شده است.

– AHA! جزوه مراقبت Sejong در نظر گرفته شده است تا در یک نگاه خدمات گروه های مراقبت های اولیه و سازمان های مراقبت محلی را مقایسه کند. به طور خاص ، به فضای زندگی تقسیم می شود ، بنابراین یافتن یک موسسه مراقبت در روستای ما آسان است.

علاوه بر این ، فیلم تبلیغاتی خدمات مراقبت از Sejong شامل محتوایی است که محتوای سرویس و نحوه استفاده از خدمات موسسه مراقبت های اولیه را در ساختمان راهنمایی می کند و به شما کمک می کند تا خدمات مراقبت شخصی را که برای شما مناسب است پیدا کنید و از آنها استفاده کنید.

دفتر آموزش شهر سجونگ در نظر دارد بروشورها و فیلم های تبلیغاتی را در وب سایت دفتر آموزش سجونگ ، فیس بوک و یوتیوب نصب کند و آنها را از طریق انجمن های آنلاین مانند گروه های والدین و کافه ها فعالانه تبلیغ کند.

علاوه بر این ، جزوه هایی برای دانش آموزان درگیر مراقبت از هر مدرسه توزیع می شود ، و جلسات اطلاعات والدین ، ​​مانند جلسات برنامه درسی ، برای ارتقا actively فعال مراقبت از Sejong استفاده می شود.

در نتیجه انتظار می رود که اداره آموزش و پرورش شهر در سجونگ مدیریت کلاسهای داخلی را که فقط روی کلاسها تمرکز دارند ، بهبود بخشد و کار نهادهای محلی مراقبت را زنده کند.

لی جو هی ، رئیس تعاون آموزش و پرورش گفت: “من امیدوارم كه جزوه ها و فیلم های تبلیغاتی كه این بار توزیع شده اند ، به والدین كمك كنند تا از مراكز مراقبت استفاده كنند.”

[ad_2]