ژانویه 21, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر دژئون در حال تعیین تکلیف مدرسه برای دانش آموزان جدید در دبیرستان و دبیرستان خود گونگ در سال 2021 است.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دفتر آموزش و پرورش شهر داژئون (سرپرست سئول دونگ هو) در تاریخ 21th اعلام کرد که تکالیف مدرسه 38 دبیرستان عمومی در منطقه دائژون و 5 دبیرستان دولتی مستقل ‘دبیرستان چونگنام ، دبیرستان داژئون ، دختران داژئون را اعلام خواهد کرد. دبیرستان ، دبیرستان دهکده Daejeon و دبیرستان Daejeon Noeun).

دبیرستان های عمومی و دبیرستان های ایالتی مستقل در مجموع 43 مدرسه و 425 کلاس دارند كه در مجموع 9559 دانش آموز با مجموع 9420 دانش آموز در سهمیه و 139 دانش آموز دیگر ظرفیت دارند. مدارس به ترتیب 1-5 انتخاب توزیع می شوند ، 60٪ تعداد مکانهای ثبت شده توسط قرعه کشی رایانه ای تصادفی توزیع می شود و 40٪ باقیمانده با استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی به مدارس منطقه سفر اختصاص می یابد.

برای راحتی دانش آموزان و والدین ، ​​دفتر آموزش Daejeon وظایف مدرسه را از طریق یک سرویس متنی بر روی تلفن همراه هر یک از والدین هدایت می کند و اجازه می دهد تا تکالیف مدرسه در وب سایت دفتر آموزش شهر مشاهده شود.

می توانید دبیرستان اختصاص داده شده را با وارد کردن “نام مدرسه راهنمایی + تاریخ 6 رقمی تولد + نام (به عنوان مثال Daejeon ○○ دبیرستان + 030102 + هونگ گیل دونگ)” در وب سایت خدمات آموزش Daejeon служба . شما می توانید با وارد کردن نام منطقه عبور + 6 رقم تاریخ تولد + نام (به عنوان مثال آزمون Daejeon + 030209 + سفارش مربوطه).

از طرف دیگر ، دبیرستان دوره متوسطه که از آن فارغ التحصیل شده اند ، از ساعت 15:00 در تاریخ 22 ژانویه (جمعه) یک اعلامیه فردی برای انتصاب دانش آموزان صادر می کند.

دانش آموزان منصوب به دبیرستان باید طبق دستورالعمل دبیرستان در مصاحبه مقدماتی حضوری روز دوشنبه 25 ژانویه شرکت کنند. احضارهای اولیه بسته به شرایط مدرسه برای جلوگیری از ویروس کرونا به روش های غیرحضوری (از جمله پیاده روی) انجام می شود و جهت گیری مربوط به پذیرش دبیرستان ، مانند دستورالعمل های ثبت نام دبیرستان و روش های پذیرش ، ارائه می شود. دانش آموزان باید از 25 ژانویه (دوشنبه) تا 28 (پنجشنبه) در دبیرستان تعیین شده ثبت نام کنند.

Daejeon Yoo Yoo-bin ، مدیر آموزش متوسطه ، گفت: “در سال جاری مأموریت دبیرستان تلاش کرده است تا از توزیع عادلانه مدرسه اطمینان حاصل کند تا حق تحصیل پایدار را بدست آورد ، و دانش آموزان تشویق می شوند که شایستگی های آینده را در فرهنگ توجه و از طریق آموزش دبیرستان احترام بگذاریم. “” او گفت: “هر مدرسه تمام تلاش خود را می کند تا مدرسه ای امن و مکانی سالم برای تحصیل حتی در شرایط دشوار ایجاد کند.”

[ad_2]