فوریه 3, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر دژئون در حال آماده سازی محلی برای آموزش تاریخ و تجدید دیدار دانش آموزان است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دفتر آموزش متروپولیتن داژئون (سرپرست سئول دونگ هو) اعلام کرد که “برنامه آموزش تاریخ و اتحاد مجدد برای سال 2021” را تهیه کرده است که در آن دانش آموزان پیشگام هستند و آنها را به مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی هدایت می کنند.

به طور خاص ، در سال جاری ، در پاسخ به کرونا 19 ، برنامه های مختلف مشارکت و تجربه دانشجویی برای پرورش یک تاریخچه خوب دانشجویی بصورت آنلاین و آفلاین و رسیدن به یک توافق در مورد وحدت برنامه ریزی شد.

دانش آموزان دبیرستان یک تیم متشکل از 6 کلوپ تاریخی و فرهنگی محلی را تشکیل می دهند تا دوره ای را برای کشف بناهای تاریخی در منطقه چونچونگ ، ارتقا education آموزش تاریخی ، تجربه سایت از دست اول و تبدیل شدن به یک مربی در سالن استقلال ، آموزش تجربه حرفه ای تشکیل دهند. و تأسیس و فعالیتهای دولت موقت کره. “آموزش تجربه برای دولت موقت جمهوری کره” برای کسب اطلاعات بیشتر بصورت آنلاین انجام می شود.

از طرف دیگر ، اجماع صلح و وحدت Hanmadang به رهبری دانش آموزان بصورت آنلاین و آفلاین صورت می گیرد و در تاریخ آنلاین Hanmadang ، دانشجویان استدلالهای خود را برای وحدت ارائه می دهند و آینده وحدت را از طریق تجربه آفلاین Hanmadang انجام می دهند. علاوه بر این ، “برنامه مشارکت و وحدت برای صلح و اتحاد” همچنین برای کاوش مستقیم و تجربه مناطق مرزی شمال و جنوب ، مانند DMZ استفاده می شود.

مدیر آموزش شهروندان دموکرات ، کوون کی وون ، از دفتر آموزش Daejeon گفت: “ما با توجه به وضعیت کرونا 19 قصد داریم آموزش را به روش های مختلف ارتقا دهیم ، و از منطقه مدرسه به طور فعال پشتیبانی خواهیم کرد تا برنامه آموزش تاریخ و یکپارچه سازی بتواند به طور موثر مدیریت می شود. “

[ad_2]