ژانویه 25, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر دژئون با پشتیبانی از میز و کمد برای ترم جدید ، فضای کلاس را بهبود می بخشد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 25th ، خدمات آموزشی Daejeon Metropolitan (سرپرست Seol Dong-ho) در تاریخ 25th اعلام کرد که به عنوان بخشی از پروژه بهبود محیط آموزشی در سال 2021 ، از 640 میلیون درآمد برای گسترش میز و کمد کودکستان پشتیبانی می کند. ، مدارس ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان (ویژه) در ساختمان.

برای محتوای برنامه در تعطیلات زمستانی ، برای بهبود فضای کلاس در ترم جدید 1 S ، 9 مدرسه ابتدایی ، 5 مدرسه متوسطه ، 6 دبیرستان و 2 برنامه ریزی شده است که 6 927 تریلیون مدفوع و 584 کمد جایگزین شود. مدارس خاص به طور خاص ، با جایگزینی صندلی استاندارد با تقویت قد و فرم بدن و ایمنی دانش آموزان ، به سلامتی دانش آموزان کمک خواهد کرد.

این برنامه همچنین قصد دارد پشتیبانی كامل از گسترش میزها و قفسه های كودكستان Yeoulnuri و مدرسه Daejeon Haeden را كه قرار است در ماه مارس افتتاح شود و Daejeon Uncho ، كه تعداد كلاس ها با تمدید افزایش می یابد تا خللی ایجاد نشود ، فراهم كند. ایجاد فضای کلاس.

پیو نام-گون ، رئیس دفتر آموزش Daejeon گفت: “ما قصد داریم میز و صندلی ها را به طور مداوم گسترش و جایگزین کنیم تا دانش آموزان بتوانند در یک کلاس راحت در کلاس های درس خود را بر روی مطالعات خود متمرکز کنند.”

[ad_2]