ژانویه 22, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر دژئون – انجمن ورزشی داژئون ، تفاهم نامه ای را امضا کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] اداره آموزش و پرورش شهر دژئون (سرپرست سئول دونگ هو) در تاریخ 22 اعلام کرد که با حمایت از احیای مجدد باشگاه های ورزشی مدارس و تقویت همکاری ها ، یک تفاهم نامه همکاری (MOU) با انجمن ورزشی شهر داژئون امضا کرده است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) فعالیت های بدنی حداقل پنج بار در هفته ، یک ساعت یا بیشتر در روز ، برای رشد جسمی نوجوانان و همچنین رشد فکری و اجتماعی را توصیه می کند ، اما میزان فعالیت بدنی در بین جوانان کره ای نسبتاً پایین است. وی به دلیل حمله ناگهانی کرونا -19 مجبور به جمع شدن بیشتر شد.

در چنین شرایطی ، هر دو سازمان در مورد لزوم تلاشهای مشترک برای افزایش مشارکت جوانان در فعالیتهای بدنی توافق کردند و اذعان کردند که شرکت در کلوپهای ورزشی مدارس با ورزش مرتبط است و زمینه را برای سلامتی مادام العمر فراهم می کند.

با درک اینکه باشگاه های ورزشی مدارس باید فرصتی جذاب برای گسترش مشارکت دانش آموزان در فعالیت های بدنی باشد ، دفتر آموزش و پرورش داژئون با وجود شرایط ویروس کرونا به طور مداوم در حال تولید انواع مختلفی از فعالیت ها مانند لیگ های باشگاه های ورزشی غیر حضوری است. ما تمام تلاش خود را برای ایجاد فضای کاری متنوع و حرفه ای برای کلوپهای ورزشی مانند راه اندازی 6 باشگاه ورزشی همگانی و 1 باشگاه ورزشی Daejeon انجام داده ایم.

در همین حال ، در نتیجه جمع آوری نظرات از ناحیه در مورد کار کلوپ های ورزشی مدارس برای حدود 5500 دانش آموز و معلم ، تأیید شد که درخواست های زیادی برای افتتاح ورزش های مختلف و امکانات عالی وجود دارد. بر این اساس ، این دو سازمان به تقویت مبادلات و همکاری متقابل برای توسعه باشگاه ورزشی مدرسه داژئون مانند تبادل کارکنان مانند اعزام مربیان حرفه ای برای زندگی ورزشی ، افتتاح متقابل امکانات ورزشی ، ارتقا، و حمایت از مشارکت در کلوپ های مختلف ورزشی عمومی ادامه خواهند داد.

فرماندار شهر دژئون سئول دونگ هو گفت: “با امضای این تفاهم نامه ، باشگاه ورزشی مدرسه داژئون پیشرفت بیشتری خواهد داشت ، دانش آموزان می توانند به عنوان اعضای شهروندان داژئون با جامعه محلی ارتباط برقرار کنند و در انواع مختلف و حرفه ای شرکت کنند برنامه ها برای نشان دادن استعدادهای خود را به طور کامل. من منتظر بلند شدن هستم. ”

[ad_2]