ژانویه 22, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش و پرورش شهر دژئون ، ارزیابی کلی عالی برای 3 سال متوالی!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دفتر آموزش متروپولیتن داژئون (سرپرست سئول دونگ هو) در تاریخ 22 اعلام کرد که در ارزیابی کلی افشای سازمان یافته توسط وزارت ادار Public عمومی و امنیت به عنوان یک موسسه “عالی” برای سه سال متوالی انتخاب شده است.

ارزیابی کلی افشا ، ارزیابی جامع سطح افشای هر موسسه از طریق 10 شاخص در چهار زمینه است ، از جمله اطلاعات پیشین ، افشای منبع ، پردازش ادعا و مدیریت مشتری برای دفتر آموزش ، ادارات مرکزی اداری ، مقامات محلی و بنگاه های عمومی. این یک نهاد است.

این ارزیابی همزمان نتایج 2019 و 2020 را ارزیابی می کند و دفتر آموزش Daejeon در زمینه اطلاعات مقدماتی ، از جمله تعداد انتشارات مقدماتی و میزان افشای لیست اطلاعات ، نمره بالایی کسب کرده است. از جزئیات عدم افشای اطلاعات) و مدیریت مشتری.

به طور خاص ، با انجام یک نظرسنجی از والدین و تجزیه و تحلیل کلمه جستجو در صفحه اصلی ، اطلاعات مورد علاقه والدین به طور فعال در صفحه اصلی منعکس شد و استفاده از پورتال افشای اطلاعات به مدارس مجرد گسترش یافت ، که منجر به رضایت بالا شد. از مشتریان ، که برای سه سال متوالی از 2018 تا 2020 عالی بود. او به نتیجه انتخاب خود به عنوان یک موسسه دست یافت.

پیش از این ، سرویس آموزش Daejeon به عنوان “بهترین” نهاد در ارزیابی مدیریت سوابق در سال 2020 و یک موسسه “عالی” در ارزیابی کلی خدمات کشوری ، دستیابی به دستاوردهای برجسته در زمینه شکایات مدنی و مدیریت سوابق ، انتخاب شده بود.

سرپرست آموزش و پرورش دژئون سئول دونگ هو گفت: “من برای اطمینان از حق مردم در دانستن و بهبود شفافیت در اداره آموزش و پرورش ، به بهبود سیستم افشاگری ادامه خواهم داد.”

[ad_2]