ژانویه 25, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش شهر سجونگ در حال ایجاد یک فضای اطلاعاتی برای مدارس در آینده است

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] اداره آموزش و پرورش ویژه شهرهای خودگردان در Sejong (سرپرست Go-jin Choi ، از این پس “آموزش و پرورش شهر Sejong” نامیده می شود) مبنای ایجاد یک فضای اطلاعاتی مدارس در سال 2021 برای بهبود فضای آموزشی مدارس از طریق گسترش است فناوری اطلاعات و ارتباطات (فناوری اطلاعات و ارتباطات) بر اساس یک برنامه درسی ، مانند آموزش نرم افزار اجباری و ترویج استفاده از کتابهای درسی دیجیتال. طرحی ایجاد شده است. “

پروژه های اصلی این طرح جامع عبارتند از: ایجاد یک فضای اطلاعاتی مدرسه خدمات شبکه در مرحله 4 انتظار می رود که معرفی شود.

اول از همه ، تجهیزات شبکه کابل و بی سیم ، تابلوهای الکترونیکی ، کلاس های الکترونیکی ، نقاط دسترسی بی سیم و موارد دیگر. در نیمه اول و دوم سال در 4 مدرسه افتتاحیه (1 ، 1 دبستان ، 1 متوسطه ، 1 متوسطه) و 27 مدرسه اضافی نصب خواهد شد.

علاوه بر این ، محیط تعلیم و یادگیری با جایگزینی تجهیزات قدیمی که استفاده از آنها به دلیل آسیب دیدگی یا آسیب دیدن بعد از عمر مفید (5 تا 9 سال) دشوار است ، بهبود می یابد.

برنامه ریزی شده است که با انجام یک مطالعه دقیق و تأیید در محل مواردی که باید جایگزین شود ، ناراحتی کلاس ها به حداقل برسد.

تبلت ها با توجه به نیاز روزافزون به دستگاه های هوشمند به دلیل فاجعه کرونا 19 و سیاست Green New Deal ، از سطح حدود 8 تا 6 نفر ارتقا می یابند.

این برنامه قصد دارد 2،617 رایانه لوحی را به 71 مدرسه ، از جمله 3 مدرسه جدید (1 مدرسه ابتدایی ، 1 متوسطه و 1 متوسطه) ، ارائه دهد.

دفتر آموزش در شهر Sejong از طریق پروژه تعمیر و نگهداری یکپارچه شبکه های بی سیم و بی سیم در مدارس ، که از سال 2020 به تازگی تبلیغ شده است ، تجهیزات شبکه مدرسه را ادغام و نگهداری خواهد کرد.

از طریق بازرسی های پیشگیرانه منظم و بهبود بهره وری ، به عنوان کارشناسان دائمی شبکه و استقرار نیروی کار متخصص در مناطق ، با 365 روز کارکرد مداوم شبکه ، یک محیط یادگیری و یادگیری پایدار را حفظ می کنیم.

توزیع رایانه برای معلمان و آموزش و پرورش طرحی است برای تأمین 1 رایانه به ازای هر معلم در مدارس جدید و توسعه یافته و تأمین رایانه های آموزشی در آزمایشگاه رایانه. امسال قرار است 93 واحد برای معلمان و 534 واحد برای آموزش پشتیبانی شود.

علاوه بر این ، ارائه دهنده خدمات شبکه Stage 4 به تازگی انتخاب خواهد شد تا خدمات اینترنت ارزان و با کیفیت بالا بتواند از سال 2022 به مدت پنج سال در اختیار موسسات آموزشی قرار گیرد.

* سرویس اینترنت ، از نظر استفاده و انتخاب مجریان مشاغل ، توسط خدمات آموزش و پرورش کلانشهرها و استانها ترویج و مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین موسسات آموزشی می توانند از خدمات اینترنتی ارزان و با کیفیت استفاده کنند.

لی جو هی ، رئیس تعاون آموزش و پرورش ، گفت: “با ایجاد یک فضای یادگیری هوشمند که در آن می توان از آموزش همگرایی آنلاین و آفلاین در تمام فضاهای مدارس استفاده کرد ، من فعالانه سعی می کنم این امکان را فراهم کنم. “

[ad_2]