فوریه 4, 2021 By haminp 0

دفتر آموزش شهر سجونگ ، مرکز پشتیبانی مدارس ، از فرهنگ مدارس یادگیری محور پشتیبانی می کند!

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] اداره آموزش و پرورش ویژه شهرستان خودگردان در Sejong (سرپرست گوجین چوی ، از این پس “بخش آموزش شهر Sejong”) در حال نهایی کردن و اجرای “طرح تجاری مرکز پشتیبانی مدرسه برای سال 2021” برای ایجاد فرهنگ مدرسه ، یادگیری محور

دفتر آموزش و پرورش شهر سجونگ مرکز پشتیبانی مدارس شمالی را در سال 2018 و مرکز پشتیبانی مدارس جنوبی را در سال 2019 برای پشتیبانی از کار مدارس به ترتیب در مناطق eup-myeon و شرق افتتاح کرد.

در شرایطی که سال گذشته حاکمیت تحصیلی عادی به دلیل کرونا 19 دشوار بود ، مرکز پشتیبانی مدارس 17 معلم پشتیبانی مدارس ابتدایی و متوسطه را منصوب کرد تا از 68 مدرسه حمایت کنند تا از تخریب کلاس جلوگیری کند.

به طور خاص ، 47 دستیار آموزش از راه دور به مدارس ابتدایی در منطقه Mieon اختصاص داده شدند ، که به طور قابل توجهی به اجرای روان برنامه درسی مدرسه کمک کرد.

امسال ، دفتر آموزش و پرورش شهر Sejong با 16 پروژه در سه زمینه از نزدیك سایت مدرسه پشتیبانی خواهد كرد: پشتیبانی پشتیبانی از فعالیت های مدرسه ▲ پشتیبانی از زندگی دانشجویی ▲ پشتیبانی از كارهای اداری تا مدارس در سطوح مختلف بتوانند بر آموزش و یادگیری تمركز كنند.

ابتدا با اطمینان از ثبات برنامه درسی ، یک محیط یادگیری گرا ایجاد کنید.

در صورت وجود شکاف در مدرسه به دلیل عدم حضور معلم در مدرسه ، یک معلم کلاس در مدرسه منصوب می شود که نه تنها حق تحصیل را تضمین می کند بلکه شرایط کار معلمان را نیز بهبود می بخشد.

به طور خاص ، امسال دو معلم کمک به مدرسه ابتدایی شناسایی می شوند و به صورت ماهانه به مرکز پشتیبانی مدرسه بوکبو اعزام می شوند تا از برنامه درسی مدارس شهرداری حمایت بیشتری کنند.

به منظور ارتقا the تنوع و کیفیت کلاس ها ، تجهیزات آموزشی به صورت عمده خریداری و از مدرسه مورد نظر وام گرفته می شود. علاوه بر این ، پس از تحقیق در مورد ابزارهای موسیقی استفاده نشده برای هر مدرسه ، پروژه جدیدی برای اجاره یا مدیریت مدارس لازم راه اندازی می شود.

علاوه بر این ، ما از زندگی مدرسه ای ایمن و برابر دانش آموزان در برابر رفاه چند فرهنگی و آموزشی محروم حمایت می کنیم.

این برنامه پشتیبانی اداری و مالی مربوط به پشتیبانی شخصی از معلمان در روستای 1: 1 ، مانند آموزش زبان کره ای ، محافل علمی پایه و مشاوره های یادگیری برای دانش آموزان از خانواده های چند فرهنگی را فراهم می کند.

مواردی برای دانش آموزان از نابرابر آموزشی ، مشاوره روانشناسی و برنامه های ویژه آموزشی برای دانش آموزان و والدین خانواده های در بحران نیز مدیریت می شود.

به طور خاص ، برای کاهش ناراحتی از رفتن به سایر شهرهای اطراف ، زیرا جایی برای آموزش دانش آموزانی که در مناطق eups و mion خاتمه یافته اند ، وجود ندارد ، یک سیستم بحث برای پایان تحصیل در eups و میون اضافه می شود و امسال عمل کرد

علاوه بر این ، از کارهای مختلف اداری پشتیبانی می کند که پاسخگوی نیاز مدارس است.

با فراهم آوردن وضعیت فعلی کارکنان موجود در مدارس از طریق مدیریت سیستماتیک کارکنان به عنوان معلم تمام وقت ، سختی استخدام کارمندان را به حداقل برسانید. در این سال دامنه پشتیبانی به مربیان نیمه وقت و معلمان بازنشسته افتخاری گسترش خواهد یافت.

ما از انتخاب مربیان پس از مدرسه که در مدرسه دشوار هستند پشتیبانی می کنیم و در صورت عدم وجود کارمندان اداری برای اطمینان از ثبات برنامه درسی ، از حسابداری مدارس پشتیبانی می کنیم.

از سوی دیگر ، دفتر آموزش و پرورش شهر سجونگ در 4 برنامه طرح تجارت مرکز پشتیبانی مدارس برای سال 2021 جلسه توجیهی در م Instituteسسه آموزشی سجونگ برگزار کرد.

در طی جلسات توجیهی مسئول برنامه درسی مهد کودک ، دبستان ، متوسطه و دبیرستان ، پروژه های مختلفی برای حمایت از مدارس توضیح داده شد تا محتوای مرکز پشتیبانی مدرسه در برنامه مدرسه منعکس شود.

لیم جئون سو ، رئیس برنامه ریزی سیاسی ، گفت: “مرکز پشتیبانی مدارس جنوبی و شمالی با گوش دادن به صدای وب سایت مدرسه ، تمام تلاش خود را برای حمایت از کار مدرسه انجام خواهد داد.”

[ad_2]