ژانویه 26, 2021 By haminp 0

دسترسی فقط با رزرو قبلی امکان پذیر است

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 در سال جدید قمری و متفرق کردن بازدید کننده ، شهر آندونگ اعلام کرد که تأسیسات در بونگان توسط سیستم رزرواسیون انجام می شود و یک مراسم یادبود و مقبره آنلاین معرفی می شود.

بر اساس سیستم رزرواسیون “کل بازدیدکنندگان در روز” ، فقط کسانی که از 25 ژانویه تا 28 فوریه برای قبل از رزرو اقدام می کنند می توانند وارد تسهیلات Bonan شوند.

شما باید پس از بازدید از تاریخ و زمان از قبل رزرو شده ، ماسک بزنید و لیست دسترسی و حرارت را تکمیل کنید و مدت حافظه به 15 دقیقه محدود می شود.

علاوه بر این ، اتاق تشریفات و اتاق استراحت خانواده در تاسیسات در بونگان بسته خواهد شد و خوردن و آشامیدن در این ممنوع است.

مراسم یادبود و گورهای آنلاین را می توان پس از ثبت نام به عنوان عضوی از خدمات در وزارت بهداشت و رفاه سیستم اطلاعات کسب و کار e-Sky (sky.15774129.go.kr) از 18 ژانویه (دوشنبه) برنامه عکس از موفقیت ( Andong Sky) Park) در ژانویه موجود است. از 25 (دوشنبه) تا 10 فوریه (چهارشنبه) در دسترس است.

یک مقام شهر آندونگ گفت: “ما برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 و جلوگیری از عفونت ، از همکاری و درک فعال بازدیدکنندگان درخواست می کنیم.

<사전예약 접수처 : 안동하늘공원 823-1090, 안동추모공원 843-7023>

[ad_2]