ژانویه 26, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، مرکز جهانی صنعت ارگانیک پیش روی شماست!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Tae-Jung Heo) اخیراً صنعت زیست را به عنوان یک صنعت نماینده ارتقا داده است که رشد نوآورانه Daejeon را در راستای تبلیغات اخیر نسخه کره ای New Deal و استراتژی ترویج سه صنعت جدید مانند نیمه هادی های سیستم ، سلامت بیولوژیکی و وسایل نقلیه آینده. طرح جامع رشد نوآوری های بهداشتی بیولوژیکی شهر متروپولیتن 2030 (2030-2021) اعلام شد.

این طرح جامع از طریق تجزیه و تحلیل مقایسه ای با خوشه های زیستی در مناطق دیگر مانند Songdo در Incheon و Osong در Chungbuk ، شناسایی و جهت توسعه زیست عیار Daejeon را بر اساس نقاط قوت و ویژگی های Daejeon تعیین می کند ، بنابراین Daejeon را به عنوان یک مرکز جهانی تأسیس می کند. متمرکز بر آماده سازی استراتژی های لازم برای رسیدن به این هدف است.

Daejeon یک خوشه تحت هدایت تحقیق و توسعه است که در آن R&D ، تجهیزات تحقیقاتی و نیروی کار بیولوژیکی ، بر اساس زیرساخت های مجموعه تحقیقاتی Daedeok ، از خوشه های دیگر پیشی می گیرند و منطقه ای با تقاضای بالقوه بالا برای راه اندازی های زیستی است.

علاوه بر این ، در حدود سال 2000 ، محققان LG Life Sciences و موسسه تحقیقات کره ای علوم زیستی و بیوتکنولوژی باعث رونق در شرکت های نوپا شدند و شرکت هایی که برای مدت طولانی رشد کرده اند با جهش جهانی رو به جلو ، داستان های موفقیت مانند صادرات به فن آوری های خارج از کشور ، جذب سرمایه گذاری های کلان و درج در لیست KOSDAQ.

بر اساس این ویژگی ها ، Daejeon City قصد دارد با ایجاد چرخه رشد مبتنی بر کسب و کار مبتنی بر کسب و کار ، موفقیت شرکت های تولیدکننده زیستی نسل اول را به دست آورد و به “خوشه ای از مراکز راه اندازی مجدد جهانی” برود. به عنوان hwa و آب تولید می شود و پایه ای برای رشد نوآوری شرکت ها است.

به همین منظور ، Daejeon City به عنوان یک چشم انداز و هدف ، مرکز فناوری ایجاد خوشه استارتاپ Bio-Health AndeGlobal است.

به عنوان یک طرح مشخص برای این ، Daejeon City سرمایه گذاری 544.3 میلیارد درآمد کسب شده طی 10 سال آینده را ایجاد خواهد کرد پیشرفت جهانی ، ❺ صنعت و دانشگاه 5 راهکار برای ایجاد یک چرخه اکوسیستم با فضیلت برای رشد صنعت زیستی مانند احیای شبکه تحقیق و بیماری (شرکت ، دانشگاه ، موسسه تحقیقاتی ، بیمارستان) شبکه و 2 استراتژی پشتیبانی + etتعیین منطقه آزاد اقتصادی + ارتقا strategic استراتژیک بیوتکنولوژی و غیره +2 استراتژی 21 پروژه

به طور خاص ، به عنوان یک وظیفه اصلی در سال جاری ، ➊ ایجاد یک کارخانه زیست سلولی از نوع کره ای ➋ ایجاد یک مرکز تحقیقاتی برای منابع بیماریزا مشترک ➌ یک پروژه برای ایجاد یک بستر تولید سریع برای داروهای مبتنی بر ژنتیک انتخاب می شود و سرعت آن را افزایش می دهد ایجاد زیرساخت های پیشرفته که در آن ابتدای رشد و رشد زیستی در یک چرخه فضیلت وجود دارد.

Daejeon City در نظر دارد تا از طریق طرح جامع تازه تأسیس جهش در صنعت زیست ، 300 شرکت زیستی مبتدی و 100 کسب و کار جهانی را جذب کند.

علاوه بر این ، انتظار می رود اثر 6000 شغل جدید ، 1000 متخصص بیولوژیکی و استعدادهای عالی و 100 پیشرفت فناوری نوآورانه زیستی باشد.

شهردار Daejeon Hur Tae-jung گفت: “در دوران پس از تاج ، شرکت های کیت تشخیصی Daejeon k-bio را اجرا می کنند ، بر اساس نمونه برداری سریع و فناوری عالی از طریق مناطق نظارتی رایگان پزشکی و توافق نامه انتقال فناوری با شرکت های جهانی در این زمینه.” با این دستاوردها ، وضعیت خوشه زیستی Daejeon بهبود یافته است. می تواند به عنوان یک قطب جهانی برای شرکت های زیستی پرش کند. من ادامه خواهم داد “

[ad_2]