ژانویه 29, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، ما نیز خوشحالیم که امسال نیز از کشاورزان حمایت می کنیم!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو تای جونگ) اعلام کرده است که به پشتیبانی خود از پروژه پشتیبانی کوپن شادی زنان که از سال گذشته به منظور بهبود کیفیت زندگی زنان کشاورز ترویج می شود ، ادامه خواهد داد و این برنامه پذیرفته خواهد شد. از در تاریخ 26 ماه بعد.

پروژه پشتیبانی کوپن شادی کشاورزان زن ، طرحی است که با تهیه کارت کوپنی به ارزش 200000 درآمد برای هر نفر به کشاورزان ساکن دژئون ، مزایای مختلفی مانند رفاه فرهنگی را فراهم می کند.

هدف از این کمک دهیاران زن 19 سال به بالا و زیر 75 سال ساکن دائژون است که در مدیریت مزرعه به عنوان مالک یا غیر مالک ثبت شده و مبلغ کل درآمد غیر از متقاضی و وی همسر او کمتر از 37 میلیون درآمد در تاریخ درخواست دارد. ، افرادی که چنین خدمات اجتماعی دریافت نمی کنند.

به طور خاص ، 29 مشاغل کارت در سال گذشته شناسایی شد ، اما برای انتشار مزایای فرهنگی برای زنان کشاورز ، استفاده از کارت در همه بخش ها به جز 94 بخش ، مانند پزشکی ، سرگرمی و تجارت گسترش می یابد.

علاوه بر این ، 8 شاخه صدور کارت قبلاً شناسایی و مورد بهره برداری قرار گرفت ، اما این مشکل که شعبات در برخی مناطق دور بودند ، مطرح شد و از سال جاری ، 26 شعبه صادر کننده کارت برای رفع ناراحتی زنان کشاورز گسترش می یابد.

کشاورزان زن که مایل به دریافت حمایت هستند می توانند با درج یک گواهی از میزان درآمد برای خود و همسرشان و یک گواهی روابط خانوادگی ، فرم درخواست خود را به مرکز اداری مراقبت های اجتماعی در محل زندگی خود ارسال کنند. پس از واریز 20،000 وون ، کارت کوپنی به ارزش 200،000 وون در سال دریافت خواهید کرد.

یک مقام مسئول شهر دژئون گفت: “ما انتظار داریم که کیفیت زندگی بسیاری از زنان کشاورز را از طریق پروژه حمایت کوپن شادی برای زنان کشاورز بهبود بخشیم.”

[ad_2]