ژانویه 31, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، صنعت توزیع را تعمیر کنید ، مهار کنترل کنید!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو ته جونگ) در تاریخ سی و یکم اعلام کرد که تمرکز خود را روی بسته بندی بیش از حد برای کاهش هزینه های مصرف کننده و جلوگیری از اتلاف منابع و اتلاف غیرضروری خواهد گذاشت.

برای این بازرسی ، Daejeon City ، پنج منطقه خودمختار و کره محیط زیست شرکت تا 10 فوریه برای شرکت های بزرگ خرده فروشی در ساختمان ، مانند فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها ، بازرسی و خود بازرسی مشترک برای هر منطقه خودمختار انجام می دهند.

عمده موارد بازرسی شیرینی جات ، نوشیدنی های الکلی ، مواد آرایشی ، کالاهای مختلف ، غذاهای اصلی و غیره است. دستور بازرسی بسته بندی صادر شده و نقض شده است.

به طور خاص ، مجموعه های هدیه (محصولات کامل) مانند غذای اصلی و نوشیدنی های الکلی با حجم بالای فروش در روزهای تعطیل باید استانداردهای بسته بندی ، کمتر از 2 برابر تعداد بسته ها و کمتر از 25٪ نسبت فضای بسته بندی را داشته باشند.

اگر استاندارد بسته بندی نقض شود ، شخصی که محصول را تولید یا وارد می کند تا 3 میلیون وون جریمه می شود.

شهر داژئون سال گذشته 6 مورد را در سال جدید قمری و چوزئوک گزارش کرده و به دولت محلی گزارش داده است.

علاوه بر این ، از ژانویه سال جاری ممنوعیت بسته بندی مجدد اعمال شده است ، مانند تهیه بسته های عمده فروشی اضافی برای ترویج فروش یا بسته بندی سه یا تعداد کمتری از کالاها که به صورت بسته بندی شده در یکجا بسته می شوند یا به طور جداگانه برای اطمینان از هدیه و هدیه رایگان به فروش می رسند. همچنین گرد هم می آیند.

شین یونگ-هینگ مدیر بازیافت منابع شهر دژئون گفت: “من امیدوارم که شرکت های تولید کننده یا وارد کننده محصولات بسته بندی بیش از حد را کاهش دهند و شهروندان به طور فعال درگیر” زندگی بدون از دست دادن “منابع زیست محیطی باشند.

[ad_2]