فوریه 6, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، تا مرحله دوم محدودیت زمانی تجارت 22:00 اجرا کنید

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Heo Tae-jeong) در تاریخ ششم اعلام کرد که مطابق با اقدامات دولت ، ساعت کاری مرحله دوم فاصله اجتماعی از 0:00 در 8th به 22:00 برای شرکت های با ساعت کاری محدود تنظیم می شود تا ساعت 21:00.

این معیار فریاد صاحبان مشاغل آزاد و مشاغل کوچک را نشان می دهد که به دلیل حمایت طولانی مدت از مرحله دوم ، مشکلات شدیدی را تجربه می کنند و نتیجه پیشنهاد مداوم Daejeon City به دولت برای در نظر گرفتن قرنطینه و رفاه عمومی است.

برای به حداقل رساندن خطر عفونت کرونر به دلیل طولانی شدن ساعت کاری ، Daejeon City مدیریت خودکار قرنطینه را بر اساس خودمختاری و مسئولیت انجمن ها و سازمان ها تقویت کرده است ، در حالی که تحریم های اداری دو هفته ای را برای ممنوعیت های تجاری جمعی که نقض قرنطینه است ، اعمال می کند علاوه بر جریمه ، تصمیم گرفتم اقدامی انجام دهم.

علاوه بر این ، هنگام استفاده از امکانات چند منظوره قبل از تعطیلات سال نو میلادی ، کمپین های آنلاین برای شهروندان وجود دارد مانند استفاده از مشاغلی که مدیریت قرنطینه خوبی را فراهم می کند ، مانند نصب موانع ▲ پوشیدن ماسک هنگام صحبت هنگام غذا خوردن.

متأسفانه ، پنج مکان تفریحی و میخانه های هولدم که از اجتماعات ممنوع هستند که دائژون سیتی بارها درخواست تسکین کرده است ، تجمع آنها تا 14 فوریه ممنوع است ، زیرا در حال حاضر با سیاست های دولت مطابقت دارد.

ممنوعیت اجتماعات خصوصی پنج نفر با علاقه زیاد شهروندان باید تا تعطیلات سال نو میلادی اعمال شود و بر این اساس اجتماعات مستقیم خانوادگی ممنوع است مگر اینکه اعضای خانواده باشند.

م establishسسات (تاسیساتی) که ساعت کاری آنها تا ساعت 22:00 تمدید شده است: ▲ رستوران ها ▲ کافه ها مناطق آوازخوانی sales فروش امکانات ورزشی داخل سالن فروش درب منزل hall سالن های مهمانی hall سالن های اجرای داخلی.

در مورد اقدامات قرنطینه ای برای سایر تسهیلات ، مرحله دوم قانون فاصله اجتماعی که در تاریخ 1 فوریه اعلام شد ، تا تاریخ چهاردهم اعمال می شود.

هئو تائه جئونگ ، شهردار داژئون گفت: “من از نمایندگان مشاغل و همچنین شهروندان می خواهم که به طور فعال مقررات قرنطینه را رعایت کنند تا این اقدام قرنطینه را از پیام راحت نکند.”

[ad_2]