ژانویه 17, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، بیایید از درد کارگران احساسی خلاص شویم!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهر دژئون (شهردار هئو تای جونگ) در تاریخ هفدهم اعلام کرد که برای حمایت از بهبود افسردگی یا بی حالی ناشی از گسترش کرونا 19 در میان کارگران عاطفی ، یک دوره مشاوره فشرده را تا ماه مارس ادامه خواهد داد.

از جولای 2019 ، دائژون سیتی مرکز مشاوره روانشناسی بزرگی را برای کارگران احساسی مانند مشاوران مرکز تماس ، صندوقداران سوپرمارکت ها و کارکنان خدمات راه اندازی کرده است.

در مجموع سه مرکز مشاوره روانشناسی در یونگ گو ، سئو گو و یوسئونگ گو وجود دارد که در آنها مراکز تماس ، هایپرمارکت ها و بیمارستان های عمومی متمرکز شده اند و مراکز مشاوره خصوصی بصورت آزاد استخدام و انتخاب می شوند.

این مرکز مشاوره برای هر کارگر احساسی در دژئون به صورت رایگان قابل استفاده است و در سفرهای شغلی مشاوره شخصی و تست های روانشناسی عمیقی را ارائه می دهد.

مشاوره فردی با شش مشاوره سیستماتیک در هر فرد انجام می شود و همچنین با ارائه آزمایشات روانشناسی در محل برای کاهش آستانه مشاوره ، از کارگران احساسی حاشیه ساز محافظت می کند.

در طول این دوره مشاوره فشرده شما می توانید حداکثر 10 بار برای هر نفر مشاوره عمیق تری دریافت کنید و می توانید از طریق تلفن در تیم پشتیبانی کار احساسی مرکز حقوق کار برای مشاوره درخواست مشاوره کنید (345-254-042 ~ 3 )

گئو هیون دیوک ، رئیس دفتر اقتصادی داژئون ، گفت: “امیدوارم برای کارگران احساسی که به دلیل کرونا 19 روزهای سخت تری خواهند داشت ، آرامش بخش باشد.”

[ad_2]