ژانویه 20, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، با Daejeon برای شب سال نو آماده شوید!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 20 ام ، شهر دژئون (شهردار هئو ته جونگ) در تاریخ 20 ام اعلام کرد که در حال ترویج یک رویداد سال نو است که از تمام ارزهای محلی داژئون در طول سال جدید استفاده می کند.

ابتدا شهر داژئون از 21 تا 14 ماه آینده نمایشگاه ویژه ای برای تبریک سال نو در مرکز خرید Ontong Daejeon Mall ، یک مرکز خرید اینترنتی ویژه منطقه برگزار می کند و جوایز و رویدادها را با کوپن تخفیف تبلیغ می کند.

Daejeon City همچنین 10،000 کوپن برنده به ازای هر 1000 نفر از طریق قرعه کشی برای کاربران Allong Daejeon در Ontong Daejeon Mall ارائه می دهد و هر روز 5٪ کوپن تخفیف به 50 نفر ارائه می دهد.

برای رویداد سال نو قمری ، Ontong Daejeon Mall یک نسخه رایانه ای (https://ontongdaejeon.ezwel.com) و برنامه Ontong Daejeon را از رویکرد وب موجود تلفن همراه برای افزایش دسترسی کاربر و بهبود قابل توجه بازاریابی ملی اضافه کرد.

علاوه بر این ، با توسعه سیستمی که مستقیماً قبض ها را پرداخت می کند ، از بار پرداخت هزینه های نمایندگی (3/3 درصد) برای صاحبان مشاغل کوچک کاسته می شود و کارت اعتباری ، انتقال حساب ، Samsung Pay و Kakao Pay به روش پرداخت اضافه می شود. کاربر. ارائه شده

وی برای تأمین تقاضای مصرف کنندگان مختلف ، نقش خود را در منافع عمومی به عنوان یک مرکز خرید آنلاین منحصراً برای منطقه مانند ایجاد کوپن الکترونیکی که فقط در فروشگاه های وابسته در داژئون استفاده می شود و پرداخت 1٪ از مبلغ خرید به عنوان ذخیره.

در تاریخ 1 فوریه ، “Calling App” ، بستری برای تحویل یک جنگ جامع ، نیز آماده افتتاح رسمی و ترویج رویداد سال نو است.

در دوره آزمایشی ، که از 16 دسامبر آغاز شد ، با تهیه حدود 1000 فروشگاه مرتبط ، منو متنوع شد و با آموزش مداوم فروشگاه های مرتبط ، سیستم سفارش گیری بهبود یافت.

“Calling App” رویدادی برای جشن رسمی افتتاحیه از 1 تا 14 فوریه و جشن گرفتن سال نو میلادی است. اگر در هر فروشگاه بیش از 10 هزار وون برای 100 سفارش سفارش دهید ، 6000 وون تخفیف دریافت خواهید کرد.

ساختمان سنتی این ساختمان ، که در بازار همسایگی بازار Naver افتتاح شد ، از 21 تا 14 ماه آینده نیز یک رویداد تحویل رایگان آماده کرد.

بازار بازار Naver ▲ بازار Jungang Market بازار Yongun Market بازار Munchang ▲ بازار Taepyeong Market بازار Domaken ▲ بازار Hanmin ▲ بازار Songgang ▲ بازار Jungni ▲ بازار Beopdong است ، بیش از 1700 محصول مختلف و در عرض 2 ساعت پس از سفارش ارائه می دهد. ما محصولات تازه و ارزان بازار سنتی را عرضه می کنیم.

با این حال ، اتصال سیستم پرداخت Naver هنوز در حال آماده سازی برای خرید در بازار محلی است ، بنابراین در حال حاضر استفاده از یک جنگ کامل غیرممکن است.

کو هئئون دیوک ، مدیر امور اقتصادی داژئون گفت: “ما سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه جنگ ها به مرکز برنامه اقتصادی تبدیل شده و نقش های مختلف را بازی می کنند. من هر کاری خواهم کرد “

[ad_2]