ژانویه 30, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، با کرونا 19 مقابله کنید و اقدامات گسترده ای را برای تعطیلات سال نو ترویج دهید

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهر دژئون (شهردار هئو ته جونگ) اقدامات جامعی را برای سال جدید قمری ایجاد کرده است تا شهروندان بتوانند با خیال راحت تعطیلات را بگذرانند.

براساس شهر دژئون در تاریخ 30 ام ، اقدامات جامع در بخش توجیهی شامل 67 سیاست در 8 منطقه است ، با متوسط ​​85 نفر در روز ، در مجموع 340 نفر برای 4 روز در فصل تعطیلات وارد کار اضطراری می شوند. تیم سازمان یافته تحقیقات اپیدمیولوژیک به یک سیستم عامل 24 ساعته مجهز خواهند شد.

ابتدا ، شهر داژئون با در نظر گرفتن اقتصاد ضعیف مردم عادی به دلیل طولانی بودن تاج 19 ، قیمت کالاهای مقدس را به طور فشرده بررسی می کند و پشتیبانی از جمله تأمین کالاهای راحتی 16302 آسیب پذیر را فراهم می کند خانوارها

علاوه بر این ، پشتیبانی مالی از صاحبان مشاغل کوچک و صاحبان مشاغل کوچک و همچنین پرداخت برای عناصر مختلف ساختمانی ، قبل از تعطیلات به سرعت قطع و پرداخت می شود.

از طرف دیگر ، مقدمات امنیت و آسایش شهروندان از اول فوریه آغاز می شود. حمل و نقل ، مراقبت های پزشکی ، قرنطینه ، آبرسانی ، اطفا fire حریق و سایر امکانات مربوطه برای جبران کمبودها بررسی می شود و همچنین جمع آوری غیرقانونی زباله در مناطق آسیب پذیر ، پارک ها و تاسیسات سبز نیز برای به حداقل رساندن ناراحتی های مدنی در تعطیلات در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این ، این سیاستی است که با بازرسی از امکانات و آموزش مربوط به مناطقی که مستقیماً با ایمنی شهروندان در ارتباط هستند ، مانند جاده ها ، علائم جاده ای ، سایت های ساختمانی و تاسیسات مستعد بروز بلایا ، از حوادث ایمنی پیشگیری می کند.

در مورد پاسخ کرونا 19 ، یک تیم پاسخ اضطراری از 4 کلاس و 8 نفر به سرعت به شیوع بیماری های عفونی پاسخ می دهند ، و یک تیم تحقیقات اپیدمیولوژیک متشکل از 20 عضو از 6 کلاس ، سیستم پاسخ اضطراری 24 ساعته را تنظیم می کند تا تمام تلاش خود را صرف برای جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی

به ویژه ، در شرایطی که عفونت های گروهی توسط مدارس جایگزین غیرمجاز شیوع می یابد ، گروه های 5 نفره یا بیشتر به دلیل گسترش عفونت به دلیل مسافرت های گسترده در فصل تعطیلات ممنوع است و کلینیک ها و مراکز درمانی غربالگری مجموعه ورزشی حنبات فعالیت می کنند به طور معمول برای آماده شدن برای موارد اضطراری.

علاوه بر این ، پارک یادبود Daejeon (Goegok-dong) قرار است در فصل تعطیلات به طور موقت بسته شود و فقط 960 نفر از 240 خانواده در روز می توانند از آن دیدار کنند.

شهردار دژئون ، هئو ته جئونگ گفت: “من صمیمانه می خواهم ممنوعیت تجمع پنج نفر یا بیشتر برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 در این تعطیلات سال نو میلادی باشد.

[ad_2]