ژانویه 31, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، این شما را از نگرانی آماده شدن برای کار جوانان خلاص می کند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو تای جونگ) در تاریخ سی و یکم اعلام کرد که از فوریه سال آینده “Suit Business Hiring Suit Business” را اداره خواهد کرد.

کسب و کار اجاره ای کت و شلوار مصاحبه TheJob به جوانان جویای کار بیکار از 18 تا 39 سال و کمتر که در داژئون سیتی مخاطب هستند و مصاحبه شغلی دارند ارائه می شود. کمربندها و دیگران.

شرکت اجاره از دو مورد قبلی به سه مورد قبلی رسیده است به طوری که جوانان بیشتری می توانند از آن به راحتی استفاده کنند و مدت اجاره می تواند هر نفر تا سه بار در سال باشد و برای هر نفر سه روز و دو شب استفاده شود.

برای درخواست ، می توانید با ضمیمه اثبات مصاحبه با وب سایت Daejeon Youth Square ، یک پورتال جوانان که توسط Daejeon City اداره می شود (www.daejeonyouth.co.kr) برای تاریخ مورد نظر و فروشگاه اجاره ای درخواست دهید.

در همین حال ، سال گذشته شهر دژئون با اهدای 748 لباس به جوانان محلی که برای کار آماده شده بودند ، واکنش های مشتاقانه ای دریافت کرد.

در نتیجه بررسی رضایت مصرف کننده از تجارت رسمی اجاره در سال گذشته ، 98.5٪ از پاسخ دهندگان گفتند که این کار برای اشتغال مفید است و 99٪ به پاسخ مثبت به سوال درخواست قصد خود برای توصیه به دیگران پاسخ دادند.

گا-هوان کیم ، مدیر سیاست های جوانان شهر دژئون گفت: “از آنجا که این پروژه ای برای کمک اقتصادی و ثبات عاطفی به جویندگان جوانی است که به دلیل طولانی بودن کرونا 19 توانایی اقتصادی ندارند ، امیدوارم که کمک بزرگی کند. برای جوانان محلی “

[ad_2]