ژانویه 21, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، ایستگاه های شارژ سریع وسایل نقلیه الکتریکی امسال به طور قابل توجهی گسترش می یابد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Tae-Jung Heo) در تاریخ 21th اعلام کرد که مطالعه تقاضا برای ایستگاه های شارژ سریع عمومی را تا 28th به منظور توسعه ساخت زیرساخت شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در ساختمان برای دیدار از تعداد روزافزون وسایل نقلیه الکتریکی تحویل داده شده هر ساله.

این مطالعه تقاضا طرحی است که توسط شرکت الکتریکی کره و وزارت محیط زیست (کره محیط زیست کره) به منظور پشتیبانی کامل از نصب یک شارژر مشترک الکتریکی خودرو هدایت می شود.

اهداف پشتیبانی از نصب سایت های عمومی مانند دولت های محلی و م institutionsسسات عمومی ، یا امکانات چند منظوره مانند باند و پمپ بنزین ها هستند.

شهر داژئون قصد دارد با درک تقاضای نصب در سایت های عمومی از طریق پنج منطقه خودمختار و شناسایی بیشتر تقاضای تأسیسات چند منظوره مانند سایر موسسات عمومی و پمپ بنزین ، امکانات سوخت گیری سریع را گسترش دهد.

سازمان ها یا دارندگان تجهیزات که مایل به نصب شارژر برای وسایل نقلیه الکتریکی هستند می توانند مستقیماً به بخش حذف ریزگردها در تالار شهر مراجعه کنند و پس از انتخاب سایت احتمالی برای نصب از طریق بازرسی در محل ، نصب ادامه خواهد یافت.

از ژانویه سال جاری ، در مجموع 425 ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی (سریع 119 ، سرعت پایین 306) و 921 واحد در Daejeon نصب شده است.

ظرفیت شارژر سریع 50 تا 350 کیلووات است و شارژ کامل حدود 1 ساعت طول می کشد. عمدتا در مکان های استراحت یا مکان های عمومی نصب می شود. شارژر کند برای شارژ کامل با ظرفیت 3 تا 7 کیلووات حدود 4 تا 5 ساعت زمان می برد. در آپارتمان نصب شده است.

تاکنون ، شهر دژئون ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی را عمدتا در سایت های عمومی مانند دولت های محلی و م institutionsسسات عمومی نصب کرده است ، اما از سال گذشته توافق نامه ای را با آژانس انرژی کره امضا کرده است که از نصب شارژرهای وسایل نقلیه الکتریکی سریع برای تأسیسات خصوصی مانند پمپ بنزین ها پشتیبانی می کند. و مغازه های مناسب برای شهروندان. .

در همین حال ، Daejeon City از سال 2016 در چهار سال گذشته 4607 دستگاه خودرو الکتریکی تحویل داده است و قصد دارد امسال حدود 3800 وسیله نقلیه را به طور قابل توجهی گسترش دهد.

علاوه بر این ، یارانه وسایل نقلیه الکتریکی در دژئون در سال جاری حدود 7 میلیون درآمد برای مسافران و 8 میلیون درآمد حمل شده بر اساس هزینه های محلی است که بالاترین میزان در میان شهرهای شهری است.

ایم موک ، رئیس اداره محیط زیست و سبزیجات در شهر دژئون ، گفت: “Daejeon City به گسترش عرضه وسایل نقلیه الکتریکی سازگار با محیط زیست و افزایش مداوم تعداد ایستگاه های شارژ عمومی برای وسایل نقلیه الکتریکی ادامه خواهد داد.”

[ad_2]