ژانویه 19, 2021 By haminp 0

در Daejeon ، ایجاد یک سیستم آماده سازی واکسیناسیون کرونا 19

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Tae-Jung Heo) اعلام کرد که در شانزدهم برای واکسیناسیون سریع و ایمن واکسن Corona 19 “یک تیم و شورای ترویج واکسیناسیون کرونا 19” تشکیل داده و یک سیستم پشتیبانی برای واکسیناسیون کامل ایجاد کرده است.

تیم هدایت تیم ، تیم تحویل واکسن ، تیم تیم مدیریت آژانس واکسیناسیون و تیم تیم مدیریت واکنش های جانبی ، تحت هدایت معاون شهردار اداره ، از چهار تیم بزرگ تشکیل خواهد شد.

به طور خاص ، تیم پیاده سازی مسئولیت تجارت واکسیناسیون ، مانند ایجاد و اجرای برنامه های واکسیناسیون ، پشتیبانی از برنامه های واکسیناسیون در انجمن های خودمختار و مدیریت شوراهای مختلف را دارد.

تیم مدیریت مرکز واکسیناسیون مرکز واکسیناسیون را شناسایی و مدیریت می کند ، جدایی سایت مرکز واکسیناسیون و مرکز پزشکی اختصاص داده شده را بازرسی می کند و تیم مدیریت واکنش های جانبی واکنش های جانبی ناشی از واکسیناسیون را مدیریت می کند و جبران خسارت را بر عهده دارد.

علاوه بر این ، یک شورای جداگانه برای همکاری تجاری انعطاف پذیر با انجمن های مرتبط مانند انجمن های محلی پزشکان و پرستاران ایجاد شده است.

این شورا از طریق پشتیبانی از کارکنان پزشکی ، همکاری سریع پاسخ در صورت واکنشهای جانبی به واکسیناسیون و مشاوره پزشکی ، نقش عملکرد سیستم ارتباطی میدانی را بر عهده خواهد گرفت.

طبق برنامه واکسن دولت ، داژئون قصد دارد واکسیناسیون را تا ماه نوامبر کامل کند ، شروع آن با AstraZeneca در فوریه ، Janssen و Modena در سه ماهه دوم و Pfizer در سه ماهه سوم است.

* انعطاف پذیر طبق برنامه تحویل دولت.

تعداد اهداف واکسیناسیون 233/1 میلیون مورد بالای 18 سال است که از این تعداد حدود 690،000 نفر برای واکسیناسیون اولویت دار مانند کارکنان پزشکی ، کارگران در مراکز گروهی ، افراد مسن و کارگران در م educationalسسات آموزشی و کودکان توصیه می شوند.

طبق دستورالعمل های مراکز کنترل و پیشگیری بیماری های کره ای ، این شهر قصد دارد تعداد اهداف واکسیناسیون را به طور پی در پی پس از واکسیناسیون به موارد توصیه شده برای واکسیناسیون با اولویت گسترش دهد.

رئیس بهداشت و رفاه شهر دژئون ، جئونگ هائه گیو گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم با ایجاد یک سیستم همکاری نزدیک با سازمان های مرتبط از طریق جلسات سیاست گذاری ، به طور یکپارچه واکسیناسیون تاج 19 را ترویج دهیم. از شهرستانها و مناطق و جلسات با روسای مراکز بهداشتی. “

[ad_2]