فوریه 1, 2021 By haminp 0

در کمیته کاهش خسارات زلزله شرکت کنید و فعالانه تخفیف واقعی خسارات را ارائه دهید

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] پوهانگ سیتی اعلام کرد که معاون نخست وزیر کیم بیونگ سام در یازدهمین کمیته رفع خسارت شرکت می کند ، که توسط دفتر نخست وزیر در مجتمع دولت در سئول برگزار شد.

این جلسه برای بررسی پاسخ به سوالات شهر پوهانگ در مورد درمان برای امداد تحت قانون ویژه زلزله پوهانگ ، اعضای کمیته مشورتی تغییر و شنیدن و بحث در مورد وضعیت فعلی اصلاحات قانون ویژه زلزله برگزار شد.

در این جلسه ، معاون رئیس جمهور کیم بیونگ سام از طریق گزارشی در مورد وضعیت دریافت برنامه ها و توصیه ها برای کاهش زلزله ، وضعیت دریافت برنامه های زلزله و برنامه های آینده را توضیح داد.

علاوه بر این ، به منظور پردازش به موقع وظایف مربوطه مطابق با دریافت درخواست های زلزله و توافق نامه منعقد شده با کمیته جبران خسارت مربوطه ، تیمی برای پشتیبانی از بررسی خسارت کارگروه زلزله و یک تیم اضافی تشکیل شد. کارکنان در کار تعمیر بهترین تلاش خود را می کنند. تاکید کرد.

در مرحله بعدی ، بر اساس قانون ویژه زلزله ، سواحل شرقی ، امکانات مجتمع های شهری و مرکز تجربه ایمنی گیونگ بوک برای احیای اقتصادی و پروژه های بازسازی جامعه در منطقه آسیب دیده و بازنگری سریع قانون ویژه زلزله و فرمان اجرای آن ، که هم اکنون در شورای ملی انتظار می رود ، پیشنهاد شد.

علاوه بر این ، در مورد استانداردهای حمایت از مسکن آسیب دیده ، پیشنهاد شد که استاندارد پرداخت یارانه برای بخش عمومی مجتمع مسکونی به عنوان یک دانگ تعریف شود و نه یک مجموعه ، زیرا اندازه مجتمع های مسکونی منطقه ای متفاوت است از ویلاهای کوچک گرفته تا مجتمع های مسکونی بزرگ.

با توجه به وضعیت قربانیان زمین لرزه ، که سالها درد شدیدی در اثر زلزله متحمل شده اند ، قربانیان در کاهش استانداردهای ارزیابی خسارت و اطمینان از شناخت وسیع خسارت ، به دنبال کمک بودند.

در همین حال ، کمیته امداد زلزله پوهانگ (به ریاست سونگ ناک این) ، متعلق به دفتر نخست وزیر ، متشکل از 5 عضو غیرنظامی و 4 عضو دولت است و مسئول فعالیت های عملیاتی نظیر تعیین کمک به زلزله پوهانگ است. صندوق جبران خسارت

[ad_2]