ژانویه 23, 2021 By haminp 0

در چالش رله ایمنی کودکان شرکت کنید

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] در تاریخ 22 ، شهر گومی در دفتر همکاری های تجاری بین المللی شهر گومی اعلام کرد که در کمپین “چالش رله های ایمنی کودک” برای ایجاد فرهنگ عملی برای ایمنی جاده ها در مناطق محافظت از کودکان شرکت می کند.

چالش رله های ایمنی کودک برای ایجاد یک اجماع عمومی در زمینه پیشگیری از حوادث کودکان و ایجاد فرهنگی برای حمایت از کودکان در اولویت است ، زیرا توجه اجتماعی اخیراً به ایمنی کودکان معطوف شده است. حادثه مرگ در یک منطقه محافظت از کودکان.

در تاریخ 9 ، 20 دسامبر ، پس از عکسی که وزیر ادار Public عمومی و امنیت و معاون وزیر امنیت در “حالت براکت ایمنی” گرفته بودند ، آنها آن را در حساب رسمی SNS قرار دادند و 3 شرکت کننده بعدی را نام بردند. ابتدا با اشاره شروع کرد.

روش شرکت در این عکس گرفتن عکس با شعار ایمنی ترافیک کودکان است “؟ 1 مرحله توقف ، 2 صفحه! ، 3 ثانیه! ، 4 پیشگیری در دبیرستان! “در براکت های ایمنی و مشارکت زیادی در چالش رله بخواهید. این کار با تعیین 3 شرکت کننده بعدی پس از افشای حساب رسمی SNS با هم انجام می شود

در همین حال ، دونده های بعدی معرفی شده توسط شهردار گومی ژانگ سه یونگ عبارتند از: کیم جو سو ، ویزئونگ گونگ ، پایک سون کی ، چیلگوک گونگ و لی کیونگ هی ، رئیس فدراسیون کودکان سبز گومی.

[ad_2]