ژانویه 27, 2021 By haminp 0

در پاسخ به بحران اقتصادی ناشی از کرونا 19 ، برنامه های کار عمومی برای اقشار آسیب پذیر

[ad_1]

[고령타임뉴스=김응택] گوریونگ-گون اعلام کرد که برای بهبود حمایت از معیشت و احیای مجدد اقتصاد محلی با ارائه مشاغل عمومی به افراد آسیب پذیر در پاسخ به بحران اقتصادی ناشی از کرونا 19 ، برنامه کار عمومی را از 21 ژانویه آغاز کرده است.

پروژه ای که باید ارتقا یابد ، پروژه کار نظامی ارشد کرونا 19 است که توسط پروژه های کار جامعه ، پروژه های خدمات اجتماعی ، پروژه های قرنطینه و پروژه های نظامی ارشد انجام می شود.

به طور خاص ، به منظور به حداقل رساندن فاصله قرنطینه برای پیشگیری از بیماری کرون 19 ، 15 برنامه کار جامعه ، 27 پروژه خدمات اجتماعی و 95 برنامه نظامی بزرگسالان که بر تاج 19 غلبه کرده اند ، انتخاب شد. در اوایل ، با تمرکز بر جلوگیری از قرنطینه برای افراد مسن و خدمات ملکی

علاوه بر این ، استخدام دوم برای برنامه کار سالمندان کرونا 19 از 27 ژانویه تا 5 فوریه است و 65 نفر برای دو ماه از 2 مارس تا 30 آوریل انتخاب شده اند.

واجد شرایط بودن برای کسانی که به سن 18 سالگی رسیده اند و افراد مسن و قادر به کار هستند ، کسانی که در معرض کار هستند و شهروندان نظامی که به دلیل بیکاری یا تعطیلی به دلیل COVID-19 نیاز به حمایت از معیشت دارند ، آسیب پذیر هستند. با این حال ، سایر شرکت کنندگان در پروژه ، دریافت کنندگان مزایای بیکاری و دریافت کنندگان حقوق بازنشستگی عمومی از شرکت در پروژه محدود شده اند.

زمینه های استخدام شامل قرنطینه زندگی ، حفظ ارزش های فرهنگی ، خدمات عمومی ، پاکسازی محیط زیست و پروژه های دولت محلی است و متقاضیان تمایل به شرکت در این پروژه می توانند با نقشه شخصی خود به دفتر شهر در آدرس خود مراجعه کنند.

برای جزئیات دیگر ، اطلاعیه را در وب سایت Goryeong-gun Office بررسی کنید یا با دفتر جامعه کاری Goryeong-gun Office (4 ☎054-950-6583 ~ 4) تماس بگیرید.

در آینده ، گوریونگ-گون قصد دارد حداکثر تلاش خود را برای ایجاد مشاغل محلی انجام دهد که می تواند با تأمین شغل برای افراد محروم به تثبیت معیشت کمک کند.

[ad_2]