ژانویه 24, 2021 By haminp 0

در شهر علمی داژئون ، وقتی نام جاده و ربات به هم می رسند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Tae-jeong Heo) در تاریخ 24th اعلام کرد که بازرسی نهایی از طریق یک آزمایش آزمایشی یک ماهه “یک ربات مبتنی بر آدرس برای نمایش رانندگی خودکار” که توسط م Instituteسسه علوم و فناوری کره انجام شده است ، به پایان رسید.

ربات نمایشی حمل و نقل خودران مبتنی بر آدرس ، که سرانجام این بار مورد آزمایش قرار گرفت ، پروژه ای است که توسط دولت محلی پیشرو برای “تسهیل سیستم آدرس و حمایت از صنعت رشد نوآور” انتخاب شده است ، سازمان یافته توسط وزارت ادار Public عمومی و امنیت در مارس 2020

از طریق این پروژه ، شهر Daejeon با پیوند ربات تحویل مستقل به تازگی منتشر شده با آدرس جاده با پروفسور KAIST Dae-Young Kim و تیم پروفسور هیون-چول شیم ، از تحقیقات در مورد صنعت مبتنی بر آدرس پشتیبانی خواهد کرد.

محتوای این مطالعه بر روی دشواری تأیید موقعیت دانشگاه ها و بیمارستان های بزرگ با استفاده از همان آدرس متمرکز است و روند آزمایشی را برای نامگذاری جاده ها در KAIST و آدرس نام جاده ها برای ساختمانهای منفرد تشویق می کند.

در این راستا ، ربات تحویل مستقل نقطه تحویل را که در آن سیستم آدرس نام مسیر استفاده شده است ، شناسایی و عمل می کند.

سخنگوی داژئون گفت: “در دوره چهارمین انقلاب صنعتی مبتنی بر ICT ، انتظار می رود مفهوم” آدرس “نقش آدرس را به عنوان محیطی که می تواند موقعیت مکانی بین مردم و مردم را برقرار کند ، گسترش دهد. ماشین آلات. در محل اقامت یا شرکت. همانطور که اتفاق می افتد ، Daejeon City در پاسخ گویی پیشگام می شود و تمام تلاش خود را برای مدیریتی می کند که شهروندان بتوانند با آن همدردی و تجربه کنند.

[ad_2]