ژانویه 26, 2021 By haminp 0

در شهر دژئون ، هزینه اصلی حمایت از فاجعه خلاق به هنرمندان محلی پرداخت می شود

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهر دژئون (شهردار هئو ته جونگ) در تاریخ 26 ام اعلام کرد که برای حمایت از هزینه های اساسی خلاقیت هنرمندان محلی که به دلیل طولانی بودن کرونا 19 در فعالیت های هنری مشکل دارند ، هزینه بلایای طبیعی را پرداخت می کند.

این حمایت مطابق با برنامه دولت برای حمایت از موچین های نوع Daejeon برای جبران نقطه کور سومین اقدام مقابله ای با کرونا 19 است و در مجموع 2.5 میلیارد کرون KRW برای فعالیت های اصلی خلاقانه یک هنرمند محلی پرداخت خواهد کرد.

متقاضیان واجد شرایط هنرمندان محلی هستند که در داژئون اقامت دارند و دارای گواهی معتبر فعالیت هنری از بنیاد کره ای برای رفاه هنرمندان هستند و افرادی که در م institutionsسسات دولتی (از جمله مدارس خصوصی) استخدام می شوند از این موارد مستثنی هستند.

درخواست های پشتیبانی از 26 ژانویه تا 26 فوریه از طریق ایمیل از بنیاد فرهنگی Daejeon پذیرفته می شود و بودجه به دفترچه نام بانک واریز می شود. برای جزئیات مانند اسناد درخواست ، لطفاً به وب سایت Methopolitan City یا Daejeon Foundation بنیاد فرهنگی مراجعه کنید.

اولین پرداخت صندوق حمایت قبل از تعطیلات سال نو میلادی برنامه ریزی شده است و پرداخت آن طبق روش درخواست تا اوایل ماه مارس انجام می شود. یک مقام مسئول شهر دژئون گفت: امیدوارم این حمایت فوری از هنرمندان محلی که به دلیل ویروس کرونا طولانی مدت برای تثبیت زندگی خود و ادامه فعالیت های خلاقانه خود در فعالیت های هنری مشکل دارند ، استقبال کند.

[ad_2]