ژانویه 28, 2021 By haminp 0

در روزهای 28 و 29 سیستم اضطراری برای مقابله با برف سنگین ، امواج سرد ، باد شدید و طوفان آغاز می شود

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در تاریخ 28th ، Gyeongsangbuk-do اعلام کرد که به سیستم اضطراری وارد می شود ، زیرا هشدارهای ویژه برای برف سنگین ، امواج سرد ، باد شدید و طوفان در شهرها و شهرستانهای Mungyeong و Sangju اعمال می شود.

طبق اعلام اداره هواشناسی ، در بیشتر مناطق در داخل کیونگ بوک در حال بارش برف یا برف است و از تاریخ 28 ام ، باران یا برف همراه با وزش باد ، و وزش باد بسیار شدید با حداکثر سرعت فعلی باد 25 متر بر ثانیه یا 29 دیگر منفجر خواهد شد. ساحل شرقی Gyeongbuk و Uleungdo به 29. پس از توقف برف ، مشخص شد که هوای سرد به جنوب سقوط کرده و دما از بعد از ظهر 28 به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

بر این اساس ، در کیونگسانگبو دو ، در تاریخ 27 ژانویه ، ساعت 17:00 ، جلسه فوق العاده ای برای مقابله با حضور رئیس سرویس ایمنی در برابر بلایا برگزار شد و یک سرویس اضطراری برای آماده سازی برای برف سنگین ، امواج سرد ، باد و طوفان شدید با شهرداری های مربوطه.

به Gyeongsangbuk-do دستور داده شد تا به سرعت مدیریت ایمنی سازه های آسیب پذیر در برف سنگین ، سمپاشی و از بین بردن عوامل برف روب را از قبل در جاده های خطرناک ، امکانات بیرونی مطابق با باد و طوفان های شدید ، خانه های پلاستیکی ، کلینیک های غربالگری تاج ، قایق های ماهیگیری ارتقا دهد. و کشتی ها

به ویژه ، متخصصان بهداشت و بهداشت ، شهروندان سالمندی که تنها زندگی می کنند ، مددکاران اجتماعی ، خودمختاری محلی ، با توجه به اینکه امکانات پشتیبانی به دلیل وضعیت کرونا 19 محدود است ، حتی برای گروه های آسیب پذیر موج سرما مانند افراد مسن که به تنهایی زندگی می کنند و ساکنان همسایه اتاق به دلیل افت سریع دما. دستیاران بلایا مانند تیم های پیشگیری از بلایا برای مدیریت نزدیک 1: 1 استفاده می شوند.

کیم جونگ-کوون ، رئیس سرویس ایمنی در برابر بلایای گیونگ سانگ بوک گفت: “برای به حداقل رساندن آسیب و ناراحتی ساکنان در اثر این برف سنگین ، موج سرما ، باد شدید و طوفان ، ما بلافاصله اقدامات ایمنی مانند سمپاشی برف را اجرا خواهیم کرد. عوامل حذف ، مدیریت گروه های آسیب پذیر امواج سرد و اقدامات ایمنی در تاسیسات برای آمادگی در برابر باد شدید.

“شهروندان شهر همچنین باید از دستورالعمل های اقدام ملی پیروی کنند تا از خسارت ناشی از برف شدید ، امواج سرد ، وزش باد شدید و طوفان جلوگیری کند.”

[ad_2]