ژانویه 31, 2021 By haminp 0

در دژئون ، حتی در تعطیلات سال نو میلادی ، اجتماعات خصوصی برای 5 نفر ممنوع است!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] داژئون سیتی (شهردار هئو تای جونگ) اعلام کرد که مرحله دوم فاصله اجتماعی به مدت دو هفته از 0 ساعت دوشنبه ، 1 فوریه تا 24 ساعت یکشنبه 14 فوریه تمدید می شود.

این اقدام یک قانون قرنطینه است که روندهای موجود در سناریو را در نظر می گیرد و به طور مساوی برای همه مقامات محلی در منطقه غیر پایتخت اعمال می شود.

تعداد بیماران ویروسی کرونا تائید شده به دلیل فاصله دو مرحله ای 8 هفته ای تا حدودی کاهش یافته است ، اما تعداد بیماران تأیید شده در کره اخیراً شامل امکانات مذهبی و تماس شخصی افزایش یافته است. این همان اقدامی است که انجام شده است.

علاوه بر این ، ممنوعیت اجتماعات خصوصی 5 نفر برای به حداقل رساندن تماس های شخصی ، که عامل اصلی شیوع همه گیر فعلی است ، همچنان در تعطیلات سال نو میلادی نیز حفظ و اعمال می شود و موارد استثنایی فقط به خانواده ها تعلق می گیرد زندگی مشترک

members اعضای مستقیم خانواده نیز ملاقات با 5 نفر ممنوع است.

علاوه بر این ، برای جلوگیری از تشدید جلسات و کاهش تنش ، مهلت عملیاتی برخی از امکانات چند منظوره ، از جمله سالن های مهمانی ، طبق استاندارد فعلی 21:00 حفظ می شود و رستوران ها و کافه ها فقط از ساعت 21:00 تا 5:00 بسته بندی و تحویل می شوند 00 روز بعد مجاز.

* مرکز آواز ، امکانات ورزشی داخل سالن ، فروش خانه به خانه و غیره

بازگشت به خانه در تعطیلات سال نو قمری اگرچه گربه های بزرگسال آنلاین را تشویق می کند ، همراه با پرهیز از سفر ، یک کلینیک موقت ورزشی هانبات و پنج مرکز بهداشت در دفتر بخش نیز در تعطیلات سال نو میلادی ، 11 تا 14 فوریه ، برای تشخیص زود هنگام افراد آلوده باز خواهد بود. .

اقداماتی که باید این بار تمدید شوند شامل موارد زیر است: must باید از ماسک استفاده شود 5 5 مکان تفریحی و میخانه های هولدم جمع نشده است فقط بسته بندی و تحویل رستوران ها و کافه ها از ساعت 21:00 تا 5:00 روز بعد مجاز است تالارهای عروسی و تالارهای تدفین محدود به 100 نفر تمرین آواز · امکانات ورزشی داخل سالن از ساعت 21:00 تا 5:00 روز بعد به حالت تعلیق درخواهد آمد ، ▲ تعداد محدودی از دانشجویان آکادمی ، سالن های زیبایی ، حمام و سالن های سرگرمی ▲ صندلی های بلند در سینما ، سالن های نمایش و اتاق مطالعه cks بررسی تب در فروشگاه های بزرگ و فروشگاه های بزرگ ، مزه و مزه ممنوع است.

از طرف دیگر ، دولت اعلام کرده است که اگر متوسط ​​تعداد موارد تایید شده در هفته بعد از یک هفته به کمتر از 400 برسد ، حتی اگر به مدت دو هفته تمدید شود ، اقدامات مربوط به قرنطینه را تنظیم می کند.

رئیس اداره بهداشت و رفاه شهر دژئون ، جئونگ هائه گیو گفت: “از آنجا که این اقدام در سراسر کشور به همین صورت اعمال می شود ، ما خواهان مشارکت و کمک شما هستیم.”

[ad_2]