ژانویه 29, 2021 By haminp 0

در داژئون ، سازمانهای غیرانتفاعی خصوصی و مسائل محلی با هم حل می شوند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو تای جونگ) تصمیم گرفته است 270 میلیون وون امسال را به پروژه حمایت از منافع عمومی غیر انتفاعی برای بررسی و حل مسائل محلی با شهروندان کمک کند و اهداف این پروژه از 26 ماه آینده تا تاریخ 26 به چالش کشیده خواهد شد.

پروژه حمایت از منافع عمومی غیر انتفاعی هفت حوزه را شامل می شود ، از جمله ایمنی شهروندان برای حمایت از محیط زیست ، رفاه ، مشارکت فرهنگ شهروندان ، ابتکار عمل کشت در آینده در جامعه ، که تأثیر زیادی بر فعالیت های منافع عمومی دارد و دارای مکمل / تقویت شده است تأثیر در مسائل اصلاحی. این پروژه ای است که از فعالیتهای سازمانهای غیرانتفاعی خصوصی پشتیبانی می کند.

هدف این برنامه یک سازمان غیرانتفاعی خصوصی است که از 28 ژانویه ، تاریخ اعلام آن ، در Daejeon City ثبت شده است ، و به ویژه امسال برای احیای اقتصاد محلی که از کرونا 19 رنج می برد ، دوره پروژه به اکتبر و زودتر انجام شده

علاوه بر این ، در راستای دستورالعمل های مدیریت شهری ، تصمیم گرفته شد که فعالیت های روابط عمومی در مورد موضوعات برجسته ای که جامعه محلی باید با هم حل کند ، مانند غلبه بر تاج ، خنثی شدن کربن ، پاسخ به کاهش جمعیت و حمایت از افراد آسیب پذیر. .

علاوه بر این ، برای جلوگیری از انجام پروژه های مشابه سالانه ، ما در نظر داریم که میزان انتخاب 30٪ یا بیشتر را برای سازمان های جدید در سال جاری تضمین کنیم و سازمان هایی که در دو سال متوالی برای همان پروژه انتخاب شده اند می توانند محتوای مشابه را حفظ کنند. دوباره هیچ پروژه ای وجود ندارد

سازمانهای غیرانتفاعی خصوصی که مایل به شرکت در این مسابقه هستند می توانند درخواست پروژه منتشر شده در وب سایت Daejeon City Hall را پر کرده و تا تاریخ 26 فوریه به اداره تمرکز خودکار تالار شهر Daejeon ارسال کنند.

نتایج نهایی انتخاب در تاریخ 23 مارس در وب سایت تالار شهر دژئون اعلام خواهد شد و مشاوره برای سازمان های منتخب در اواخر ماه مارس انجام می شود.

یک مقام داژئون گفت: “ما قصد داریم از طریق پروژه پشتیبانی خدمات عمومی از رشد سازمان های غیرانتفاعی خصوصی در حوزه قضایی حمایت کنیم و به ارتقا فعالیت های منافع عمومی و توسعه جامعه دموکراتیک کمک کنیم.

[ad_2]