ژانویه 28, 2021 By haminp 0

در تدارک تعطیلات سال نو میلادی ، سرکوب های غیرقانونی گاو اعمال می شود!

[ad_1]

[영천타임뉴스 = 김병철] در آماده سازی برای تعطیلات سال نو میلادی ، یونچئون سیتی اعلام کرد که یک بازرسی بهداشتی مشترک از محصولات حیوانی غیرقانونی با گروه های مصرف کننده انجام خواهد داد.

برای دیدار با تعطیلات سال نو میلادی ، فصل اوج توزیع دام ، برای تأمین غذای سالم به مصرف کنندگان ، دو گروه بهمراه افسر افتخاری توانبخشی دام ، سازمان مصرف کنندگان ، تا دهم ماه آینده برای کاهش تجارت برای پردازش محصول.

در این حوزه قضایی 272 فرآورده حیوانی شامل گوشت ، از جمله قصابی ، فرآوری دام ، بسته بندی و فرآوری گوشت ، فروش گوشت ، جمع آوری و فروش تخم مرغ خوراکی ، فروش شیر ، فروش ویژه حیوانات ، حمل و نقل دام و فروش فوری گوشت و فرآوری آن انجام می شود. عناصر بازرسی شامل دست زدن به بهداشت در فرآیند حمل محصولات حیوانی مانند گوشت ، رعایت استانداردهای برودتی و انجماد ، انطباق با دوره توزیع محصولات حیوانی و بهداشت در محل کار است.

خط مشی شهر این است که در صورت شناسایی هرگونه فعالیت غیرقانونی جدی یا عمدی ، در هنگام بازرسی مشترک ، اقدامات سختگیرانه اداری مانند اعمال جریمه را انجام دهد. علاوه بر این ، به دلیل عفونت جمعی شرکت های فرآوری گوشت در یانجو ، گیونگی دو ، در مجموع 32 شرکت پردازش گوشت و شرکت های فرآوری گوشت در محل بازدید می شوند تا وضعیت قرنطینه 19 کرونا را بررسی کنند.

[ad_2]