ژانویه 27, 2021 By haminp 0

در “اسکنر اثر انگشت الکترونیکی” در Seo-gu ، Daejeon نصب شده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Seo-gu (شهردار Gu Jong-Tae Jang) در تاریخ 27th اعلام کرد که “اسکنر الکترونیکی اثر انگشت” را در 23 مرکز اداری و اجتماعی نصب کرده است که هنگام صدور کارت شناسایی جدید می توانند بدون تماس اثر انگشت را به راحتی ثبت کنند.

در گذشته از غلتک برای جوهر زدن به کاربرد کاغذی استفاده می شد ، بنابراین در تماس فیزیکی بین کارمند دولت و کارمند دولت و نیاز به پاک کردن جوهر از دست ناخوشایند بود.

اسکنر اثر انگشت الکترونیکی ، که به عنوان بخشی از خدمات بدون تماس آژانس اداری کرونا 19 معرفی شده است ، نه تنها اجازه جمع آوری واضح تر از اثر انگشت را نسبت به قبل می دهد ، بلکه از خطر از دست رفتن داده ها در هنگام تحویل حضوری جلوگیری می کند ، زیرا داده های اثر انگشت بلافاصله به اداره پلیس منتقل شد.

این در حالی است که امسال 5 هزار و 112 نفر (17 ساله) حق ثبت نام برای اقامت دائم را دارند و سال گذشته 5 هزار و 406 نفر تقاضای کارت ثبت نام برای اقامت دائم را دارند.

“با معرفی یک اسکنر اثر انگشت الکترونیکی ، ما می توانیم سریعتر و واضح ترین اثرانگشت را جمع آوری کنیم در حالی که از طریق خدماتی که با ما تماس نمی گیرد ، ناراحتی را کاهش می دهیم.”

[ad_2]