ژانویه 24, 2021 By haminp 0

در آغاز فصل دوم ، یک کمپین برای فروش محصولات ویژه کشاورزی

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]Gyeongsangbuk-do سال گذشته “کمپینی برای فروش محصولات ویژه کشاورزی Pumasi Season II” (از این پس “کمپین بازاریابی فصل II”) در مقیاس بزرگ سال گذشته راه اندازی کرد تا مشکلات فروش محصولات کشاورزی به دلیل لغو رویدادها و جلسات و کاهش گردشگران را برطرف کند. به دلیل تاج 19

اول از همه ، با شروع رویداد فروش آزاد فصل دوم در دفتر استان در تاریخ 3 فوریه ، مواردی را با فروش ضعیف در شهرها و شهرستانها و مصرف کنندگان ایمن و غیره پیدا خواهیم کرد ، تا زمانی که فروش کند محصولات کشاورزی برطرف شود.

با نگاهی به محتوای اصلی کمپین فروش فصل II ، مرکز مشاوره توزیع غذا برای ایجاد ثبات در مدیریت کشاورزان آسیب پذیر که به دلیل کرونا 19 در گسترش کانال های فروش خود مشکل دارند و گسترش کانال های فروش خود به محصولات کشاورزی ، پشتیبانی می کند توزیع آنلاین / آفلاین مانند Saiso Mall و پشتیبانی از توسعه کانال های فروش برای گروه های آسیب پذیر مانند بزرگسالان و کشاورزان کوچک.

مرکز مشاوره متشکل از یک تیم مشاوره / پذیرایی ، یک تیم پشتیبانی آنلاین و یک تیم پشتیبانی آفلاین متمرکز بر مدیر مرکز مشاوره است. برای مشاوره ، با شماره 054-650-1191 تماس بگیرید و به وب سایت به آدرس http: // gbfood مراجعه کنید. или.кр.

با تشکیل یک کمپین فروش گسترده برای هر موسسه ، Dowa-si و شهرستان بر روی کالاهایی که فروش آنها دشوار است مانند سیب زمینی ، توت فرنگی و سبزیجات کنجد از طریق نمایشگاه های ویژه آنلاین و آفلاین برای فروش ، تحویل خودشان تمرکز می کنند. بسته ها ، شهرهای پرستاری و انجمن های محله.

پشتیبانی از فروش آنلاین شامل تبلیغ محصولات کشاورزی در Gyeongbuk از طریق SNS ، بازاریابی ویروسی ، تبلیغات جستجوی کلمات کلیدی و غیره ، یک رویداد تخفیف ویژه برای مراکز خرید Gyeongbuk ، رویدادهای تخفیف برای مزارع تحت تأثیر توزیع در مرکز خرید Saiso “، Mall ، Nonghyup Mall ، Naver Smart Store ، 11 ترویج فروش ویژه محصولات کشاورزی در Gyeongbuk در ارتباط با مراکز مرتبط با سایسو مانند Avenue ، WeMef و Coupang و همچنین نمایشگاه های ویژه جشنواره های محصولات کشاورزی سایبری با Saiso و جشنواره های محلی کشاورزی به طور مداوم برگزار می شود ارتقا یافته

حمایت از فروش محصولات کشاورزی ارگانیک به عنوان وعده های غذایی مدرسه به دلیل تأخیر در باز و بسته شدن مدارس و غیره است ، در صورت کندی مصرف وعده های غذایی مدارس ، از طریق رویدادهای آفلاین بسته های محصولات کشاورزی ارگانیک را برای وعده های غذایی به فروش می رساند. این برنامه قصد دارد پیش فروش و فروش ویژه مواد غذایی کشاورزی را در فروشگاه آنتن تبلیغ کند.

در آینده ، Gyeongsangbuk-do قصد دارد توزیع مبارزات انتخاباتی فصل دوم را به تمام م institutionsسسات عمومی استان اختصاص دهد ، در حالی که از طریق ارزیابی به شهرستانها و شهرستانها نتایج فروش عالی را می دهد.

از سوی دیگر ، “کمپین فروش محصولات ویژه کشاورزی پوماتی” که از اوایل مارس سال گذشته برای کمک به کشاورزان برای تولید محصولات کشاورزی ارگانیک برای وعده های غذایی در مدرسه آغاز شد ، یک کمپین مصرفی خوبی است که به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کمک می کند. با غلبه بر کرونا 19 ، در کمپین ملی و آفلاین فروش محصولات کشاورزی گسترش یافت که منجر به فروش 115.7 میلیارد درآمد کسب شده (314 آنلاین ، 843 آفلاین) شد.

[ad_2]