ژانویه 6, 2021 By haminp 0

دبیر فوجی وارا ، که به نظر می رسد از نسخه اصلی “به دنباله نسخه زنده” Kaguya می خواهد بگوید “فرار کرده است ، که بسیار محبوب نیز است

[ad_1]

فیلم “Kaguya-sama می خواهد به شما بگوید – نبرد عشق نبوغ نبوغ-” در 5 ژانویه 2021 برای اولین بار در سیستم TBS پخش شد.

نوابغی که از باخت متنفر بودند و برای “شناختن” طرف مقابل که بسیار محبوب بود متنفر بودند و انتشار دنباله در پایان برنامه اعلام شد ، گفت: “کسی که عشق را دوست دارد ، بازنده است.” .. در توییتر روندهای مرتبط مانند “#Kaguya می خواهد به شما بگوید” ، “وزیر Fujiwara” ، “Hashimoto Kanna” و “تصمیم برای ادامه”.

  • فیلم

    فیلم “Kaguya می خواهد به شما بگوید – نبرد عشق مغز نبوغ-“

  • دبیر انجمن دانشجویی: کالاهای متحرک Rina Asakawa در نقش Chika Fujiwara

    دبیر انجمن دانشجویی: کالاهای متحرک Rina Asakawa در نقش Chika Fujiwara

  • فیلم
  • دبیر انجمن دانشجویی: کالاهای متحرک Rina Asakawa در نقش Chika Fujiwara

“لطفا انتظار داشته باشید که در ماه اوت بیرون بیایید!”

نسخه اصلی آن مانگای کمدی عاشقانه آکا آکاساکا است که وی آن را در سریال “هفتگی پرش جوان” (Shueisha) سریال سازی کرد. صحبت از “اقدام زنده” مانگای اصلی است ، اغلب به دلیل فاصله با تصویر اصلی مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما این اثر با درآمد بیش از 2.2 میلیارد ین در گیشه به یک موفقیت بزرگ تبدیل شده است. به نظر می رسد یکی از عوامل اعضای بسیار مجلل بازیگران هستند.

در پاسخ به درخواست نویسنده ، آقای Akasaka ، برای فیلم اکشن زنده که در سال 2019 منتشر شد. “من می خواهم مردان و زنانی را انتخاب کنم که زیبا به نظر می رسند” ، آقای شیعه هیرانو (پادشاه و شاهزاده) ، انجمن دانشجویی به عنوان رئیس دانشجو ، خانم شیراگین Tamaki Hashimoto به عنوان معاون رئیس Kaguya Shinomiya منصوب شد. به طور غیر ارادی ، آقای آکاساکا نیز در آن زمان آنجا بود

“من نمی گویم که من باید این کار را انجام دهم. آیا پول و قدرت بی نهایت وجود دارد؟ نقاط ضعف کی را درک کرده ای؟ آیا ابزار مشروع است؟”

شگفت زده شدم. مشخص شده است که این تیم به شرکت در دنباله “Kaguya-sama می خواهد به شما نبرد مغز عشق 2-نبوغ- (موقت)” را ادامه دهد که برای اکران در 20 آگوست 2009 برنامه ریزی شده است.

علاوه بر این ، آقای هاشیموتو ، که نقش اصلی را بازی می کند ، به دلیل طولانی مدت خواندن اصل شناخته شده است. بنابراین ، به دنبال اعلام دنباله برای عموم ، نظرات بر اساس “آماده سازی” ارائه شد.

“زیرا کار قبلی تمام توانایی شما بود. لول
من واقعاً منتظرم که چه اتفاقی برای این کار خواهد افتاد!
من شخصاً Miko-chan را دوست دارم ، بنابراین من تعجب می کنم که آیا Miko-chan ، که در انتخابات انجمن دانشجویی شرکت نکرد ، بیرون می آید؟ ..
اوه ، اما من هایاساکا را نیز دوست دارم
همه لطفاً انتظار انتشار در ماه آگوست را داشته باشند! “

[ad_2]