فوریه 3, 2021 By haminp 0

دبیرستان فنی سئوسان بازار کار حرفه های دانشگاهی و کارگری را برگزار کرد

[ad_1]

[서산타임뉴스=나정남기자] روز بیست و ششم در دبیرستان فنی Seoxan (مدیر لی بو سونگ) در سالن Cheongun ، یک بازار کار برای 36 دانش آموز (ترم 6) شرکت کننده در مدرسه کارآموزی ادغام شده در سال 2021 برگزار شد.

بازار کار مدرسه ای است که از سطح بالایی در ارائه شرکتهای عالی به عنوان یک طرح آزمایشی برای جلوگیری از ترک تحصیل به دلیل ناهماهنگی ، ارتقا service خدمات طولانی مدت و یافتن شرکتهایی متناسب با تواناییها و مشاغل آنها از طریق فرآیند جستجوی مقدماتی در میان دانش آموزان درگیر در دوره کارآموزی و شرکت های شرکت کننده 12 مدرسه در سراسر کشور انتخاب شده و در حال انجام است.

این رویداد با رعایت دقیق قوانین قرنطینه ای مانند اندازه گیری درجه حرارت بدن ، استفاده از ماسک و استفاده از غرفه ها و صفحه های جداگانه برای جلوگیری از عفونت تاج 19 برگزار شد.

در مجموع 15 شرکت از استانهای چونگنام و چونگ بوک در بازار کار دبیرستان صنایع شیمیایی چونگنام در دبیرستان فنی سئوسان شرکت کردند که شامل 3 آنالیز شیمیایی ، 10 تولید محصولات اکسترود شده پلاستیک و 2 تولید رنگ است.

علاوه بر این ، دانشگاه هیجئون ، که در زمینه مدیریت شیمی در ارتباط با دبیرستان صنعتی سئوسان در P-TECH شرکت می کند ، و بنیاد صنعت مشاوره کره ای برای مشاوره شخصی برای هر دانش آموز ، و نیروی کار کره کره برای توجیه یادگیری موازی کاری شرکت می کنند. این شرکت ، کمیته توسعه منابع انسانی منطقه Chunbuk ، که یک سازمان پشتیبانی حرفه ای برای کار و تحصیل است ، نیز درگیر است. “

دانش آموز آینده چانگ مین یون گفت: “من دیدم که افراد مسن تری که در آموزش کارآموزی شرکت می کردند به مدت دو سال بین شرکت ها و مدارس رفت و آمد می کردند ، آموزش های تئوری و عملی را در مهندسی شیمی می دیدند ، یک مدرک موازی برای آموزش شغلی دریافت می کردند ، به عنوان یک شرکت کارآموزی شغلی پیدا کرد. اراده محکم تر شد.

از طریق این مشارکت در بازار کار ، من قادر به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارآموزی و مصاحبه با شرکت های مطابق با علایق من بودم. به ویژه ، آموزش یک دقیقه ای تبلیغ خود و مصاحبه کمک زیادی به آمادگی برای کار کرد. “

مدیر ارشد لی بو سون گفت: “من امیدوارم که دانش آموزان پس از آموزش سیستماتیک برای کار از طریق آموزش کارآموزی ، به استعدادهای عالی در این زمینه تبدیل شوند. علاوه بر این ، از طریق مکانی برای ارتباط و مبادله بین دانش آموزان و شرکت ها ، مانند مدرسه دانش آموزان ، تلاش خواهیم کرد تا با استخدام دانش آموزان با مهارت و مهارت های عملی ارتباط برقرار کنیم و آموزش کارآموزی روان را انجام دهیم.

[ad_2]