ژانویه 25, 2021 By haminp 0

داژئون · سجونگ · کمیسیون انتخابات چونگنام ، فعالیت های خود را برای جلوگیری و مبارزه با فعالیت های غیرقانونی در تعطیلات سال نو میلادی افزایش می دهد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 25 ام ، کمیسیون های انتخاباتی داژئون ، سجونگ و چونگنام در تاریخ 25 ام اعلام کردند که فعالیت های ویژه پیشگیری و سرکوب را افزایش می دهند ، زیرا خطر سو m رفتار ، مانند دادن یک هدیه تعطیلات به رای دهندگان به نام شب سال نو ، وجود دارد. سیاستمداران در تعطیلات سال نو ماه ماه آینده.

اول ، تمرکز بر اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از نقض بدون دانستن قانون ، هدف قرار دادن فعالانه قوانین مربوطه و عمده تخلفات احزاب سیاسی ، اعضای شورای ملی ، اعضای شوراهای محلی ، روسای مقامات محلی ، نامزدها و غیره اتفاق می افتد ، او به عنوان اتهام اقدام شدیدی می کند.

به ویژه ، به عنوان انتخابات مجدد آینده در 7 آوریل و دو انتخابات عمده در سال آینده ، ما ضمن معرفی یک تیم تحقیق در منطقه و ارائه خدمات پزشکی قانونی برای تلفن های همراه و بشدت در حال اقدام علیه کمک های مالی مانند هدایای پیک به نامزدهای احتمالی هستیم. احراز هویت دیجیتال در صورت فعالیت های غیرقانونی.

علاوه بر این ، برای کسانی که پول یا غذا و غیره در اختیار آنها قرار می گیرد ، تا 50 میلیون جریمه نقدی اعمال می شود ، تا 30 میلیون وون ، اما جریمه های سهل انگاری برای کسانی که تسلیم می شوند کاهش می یابد یا آزاد می شود و 500 میلیون غرامت برای آنها که اقدامات غیرقانونی را گزارش می دهند.

با این حال ، در راستای تقویت اقدامات قرنطینه ای COVID-19 ، مانند فاصله اجتماعی ، دستورالعمل های قانون انتخابات بر روش های غیر صورت مانند پست ، تلفن و اینترنت متمرکز خواهد شد و کاملاً با مقررات قرنطینه مانند استفاده از ماسک هنگام تحقیق در مورد فعالیتهای غیرقانونی

موارد اصلی که با نقض قانون انتخابات تعطیلات مورد بررسی قرار گرفته است ، پرونده ای است که در آن یک نامزد کاندیدا (95 صد برنده) به 150 رای دهنده … یکی از بستگان یک نامزد بالقوه به 360 رای دهنده کاندیدا هدیه داده است (یک مورد ارائه یک مجموعه ترشی (18000 وون)) موردی که یک دستیار در شورای ملی به 124 رأی دهنده هدیه (40،000 وون) داد … یکی از دوستان نزدیک کاندیدا خواستار حمایت از کاندیدا شد و به 60 ماده الکلی و غذا داده شد (2.8 میلیون برنده)

کمیسیون های انتخاباتی داژئون ، سجونگ و چونگنام اعلام کردند که از سیستم گزارشگری و دریافت تخلفات قانون انتخابات در تعطیلات سال نو میلادی پشتیبانی خواهند کرد و خواستار این هستند که کلیه موارد نقض قانون انتخابات به سال 1390 در سراسر کشور گزارش شود.

[ad_2]