ژانویه 19, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات یک اردوگاه کارشناسی ارشد برای غربالگری دست خط NCS برگزار می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه ملی هانبات (رئیس جمهور چوی بیونگ ووک) اعلام کرده است که در حال برگزاری یک اردوگاه غربالگری دست نوشته های کارشناسی ارشد آنلاین برای دانشجویان و جوانان محلی NCS است که از 13 تا 15 به مدت سه روز ثبت نام کرده است.

در شرایط دشواری که تعداد کارمندان در حال کاهش است ، مانند کاهش تقاضای شغلی از شرکت ها به دلیل تأثیر Corona 19 ، اشتیاق برای مشارکت دانشجویانی که به دنبال کار در م publicسسات عمومی هستند بیشتر شده است.

در این اردوگاه ، 74 نفر برای 40 عضو متقاضی درخواست کردند و شرکت کنندگان عمدتا برای افراد مسن و افرادی که آماده کار در م institutionsسسات دولتی موجود بودند انتخاب شدند. مهارتهای مدیریتی و غیره)

علاوه بر این ، یک آزمایش ماکت عملی نیز انجام شد که آخرین رهنمودهای پرسشنامه مربوط به صلاحیت حرفه ای اساسی و عملکرد شغلی را منعکس می کند ، به طوری که دانش آموزان می توانند مهارت های خود را آزمایش کنند و برای هر نوع آماده شوند.

یکی از دانشجویان شرکت کننده در این برنامه گفت: “در هنگام آماده سازی برای NCS چیزهای زیادی ناخوشایند بود ، اما اگرچه مدت کوتاهی بود ، اما با راهبردهای آماده سازی و سخنرانی های حل مسئله بسیار حل شد.”

در همین حال ، ستاد کاری دانشگاه قصد دارد با گسترش و تعمیق بیشتر دوره های مرتبط ، آماده سازی شغل را پشتیبانی کند ، که منعکس کننده تعداد روزافزون دانشجویانی است که به دنبال کار در شرکت های دولتی هستند.

[ad_2]