فوریه 3, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات کارگاهی با عنوان “روش تدریس ابتکاری از دوران تاک” برگزار کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در سومین دانشگاه ملی هانبات (رئیس جمهور چوی بیونگ ووك) بصورت آنلاین “سمینار فشرده روشهای آموزش زمستان 2020” بصورت آنلاین برگزار كرد.

این کارگاه آموزشی ، که توسط مرکز آموزش و آموزش (مدیر مرکز سئونگ-هه جین) سازماندهی شده بود ، تحت عنوان “عصر تاکتیک روشهای آموزش نوآوری” برای روشهای آموزشی با هدف مربیان و م effectiveثر غیر حضوری برگزار شد. روشهای ارتباطی صورت.

لی سانگ اون ، نویسنده کتاب “زنان زنان” و متخصص ارتباطات غیرکلامی ، سخنرانی ویژه ای را برای افراد مشهور در مورد “نحوه برقراری ارتباط با زبان بدن که باعث تقویت دروس غیر حضوری می شود” کرد. مربیان حرفه ای آموزش نحوه استفاده از ابزارهای مشترک و رسانه های آموزشی مانند Kahoot و Thinkwise را ادامه دادند.

در یک سخنرانی ویژه ، لی سانگ اون با ارائه روشهای ارتباطی غیرکلامی و دانش کارآمد در کلاسهای غیر حضوری گفت: “90٪ ارتباطات روشهای ارتباط غیر کلامی مانند حالت های چهره ، حرکات ، زبان بدن ، گفتار و لحن ، به جز زبان.

“این کارگاه به عنوان زمانی برای معرفی ابزارهای همکاری موثر در کلاس که می تواند در مدیریت کلاس غیر حضوری استفاده شود ، تشکیل شده است.”

از سوی دیگر ، مرکز یادگیری و آموزش دانشگاه هانبات در صدد انتشار و انتشار روشهای نوآوری یادگیرنده گرا از طریق پشتیبانی TA از طریق یک پروژه برای حمایت از موضوعات با استفاده از روش ابتکاری آموزش (ITM) است ، یک رقابت برای بهترین روشها برای روش های ابتکاری تدریس و برگزاری یک انجمن توسعه دانشکده.

[ad_2]